Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 25.9.2023
sk
Vladislav
cz
Zlata

Pašeráci drog v dnešnej dobe vymýšľajú naozaj rôznorodé metódy, ako dostať zakázané látky cez hranice či k potenciálnym kupcom. Najnovším prípadom, ako poznamenáva aj portál Unilad, je istá žena z Argentíny, ktorá sa pokúsila prepašovať marihuanu do Čile vo falošnom tehotenskom bruchu.

Ženu a jej priateľa zastavili v autobuse, ktorý smeroval z Mendozy do Santa Cruz. V mužovom batohu našli dve tehličky marihuany a práve tento nález postavil mužov zákona do pozoru. Rozhodli sa teda podozrivý pár preklepnúť dôkladnejšie.

Ženine brucho sa im totiž vôbec nepozdávalo a mali pocit, že je falošné

A ako sa ukázalo, mali úplnú pravdu. Odhalili, že dotyčná žena vôbec nie je tehotná, dôležitejšie však bolo zistenie, že vo svojom falošnom tehotenskom bruchu ukrývala ďalších 15 tehličiek marihuany.

Po zverejnení tohto nevšedného prípadu na sociálnych sieťach sa k nemu vyjadrili aj bežní užívatelia. Tí žene pripísali plusové body za originálny spôsob, akým chcela policajtom prejsť cez rozum.

Zdroj: unilad.co.uk


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.