Žena sa pracovníkovi donášky zmienila, že má zlý deň. Ten jej pripravil milé prekvapenie

Nie každý hrdina nosí plášť.

Zdroj: Shutterstock

Už je to nejaký ten piatok, čo nie si malé dieťa. Celkom si sa natiahol do výšky, aj do šírky zaberáš akosi viac miesta, vieš si zaviazať šnúrky a nesmeješ sa pri každej zmienke pohlavného údu (no, možno), ale niečo predsa ostalo rovnaké. Stále miluješ jedlo. Viac ako čokoľvek na svete. A stále je to jedna z mála vecí, čo zmení aj ten najhorší deň na celkom obstojný.

Stačilo ti jedno balenie diskito hviezdičiek a zrazu ti bolo tri-päť, že ťa učiteľka nútila cez obed spať, a potom ti niekto vyfúkol tvoju obľúbenú hračku. Teraz to funguje podobne. O diskito hviezdičkách už síce môžeš len snívať, ale taká pizza, burger alebo čína hneď zahojí všetky boľačky na duši a po druhom hryze si už ani nespomenieš, že s tebou šéf ešte hodinu dozadu vytieral podlahu. A presne na to sa spoliehal aj tento pracovník donášky.

Shutterstock

Julia, ktorá na TikToku vystupuje ako @dimarjulia, sa nedávno podelila o úsmevnú historku, ku ktorej došlo, keď to najmenej čakala. Mala naozaj naprd deň, tak si od jedu objednala niečo dobré pod zub a ani sama nevedela ako, zrazu na chudáka kuriéra vybafla, že dnes má fakt náladu pod psa. Ten ju mohol ignorovať a ďalej nerušene pokračovať v práci, ale neurobil tak.

Jedlo zadarmo je kľúčom k srdcu každej ženy

„Ahoj, tu chlapík, čo ti doniesol jedlo. Nechcem ťa baliť, ani nič podobné, ale tvoj dnešný obed je na mňa. Nechal som ti zaň peniaze v poštovej schránke a naozaj dúfam, že toto aspoň trochu zmení tvoj zlý deň k lepšiemu. Dobrú chuť,“ napísal jej zamestnanec donášky správu, vďaka ktorej sa z neho stal svetový virál. Video má momentálne viac ako 1,3 milióna zhliadnutí. 

@dimarjulia

modern day love story like for part 2 #greenscreen #DoritosDuetRoulette #Destinationdepop #ZitHappens #fyp

♬ Pluto Projector by Rex Orange County – slowed&reverbed

„Bože, ďakujem, to je tá najzlatšia vec na svete. Vôbec si nemusel, ešte stále som v šoku, ale naozaj si to veľmi, veľmi vážim. Toto mi zlepšilo celý týždeň, nielen deň,“ odpísala mu Julia a na záver dodala, že pracuje v pizzerii, takže ak by mal niekedy chuť na obed, ďalšie kolo je na ňu. Nuž, tu je jasný príklad toho, že nie každý hrdina nosí plášť.

Zdroj: dimarjulia / TikTok 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
32
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slováci si zaspomínali na svoje vtipné príhody zo školských lavíc


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME