Žena sa rozhodla pre netradičný účes. Z chlpov svojho psa si spravila dredy

Ľudia na internete mali veľa otázok…

Zdroj: © Shutterstock

Kaderníci sa v práci stretávajú s rôznymi druhmi zákazníkov, na ktorých ich žiadna prax v škole nepripraví. Ľudia, ktorí nevedia, čo chcú, ľudia, ktorí vedia, čo chcú, ale pri cenovej ponuke ich takmer vykotí z kresla, ľudia, čo sú prekvapení, že niekde sa dokonca treba objednať… je ich dosť.

„Chcem vyzerať ako tá baba z toho filmu, no veď viete…“ hovorí cica a pchá kaderníčke pod nos mobil s fotkou vlasatej herečky a fakt, že príčesky by na tých jej troch vlasoch nedržali ani prilepené sekundovým lepidlom, jej žily absolútne netrhá. „Páčia sa mi platinové vlasy, chcela by som také,“ hovorí zase ďalšia, čiernovlasá. A na záver dodáva, že by sa rada zmestila do dvacky a za hodinu jej odchádza vlak.

Nuž, krásne to povolanie. Ani jedno z týchto bizarných želaní sa však nechytá na to, čo si od zákazníčky nedávno vypočula táto žena. Crissa Rajczy, zamestnankyňa vlasového salóna Rebel Rebel v americkej Philadelphii, zdieľala na sociálnych sieťach dve fotografie, ktoré všetkých jej fanúšikov šokovali.

Na jednej fotke drží chumáč psích chlpov pri hlave ženy s dredami, na druhej sa zdá, že sú chlpy súčasťou dredu. Teda… ono sa to nezdá. Chlpy sú naozaj súčasťou dredu. „Mohli by ste mi do dredu zamotať vlasy môjho psa?“ spýtala sa jej zákazníčka menom Tara, ako kaderníčka uvádza vo svojom príspevku. „Rada by som mala kúsok z neho vždy pri sebe.“

Crissa je profesionálka, výziev sa rozhodne nebojí a na Instagrame sa prezýva „dredová kúzelníčka“. Jasné, že do toho išla. „Pôvodne som chlpy nechcela nadpojiť, ale keďže boli príliš krátke, inak by nedržali pokope,“ objasňuje postup. „Neviem, ako dlho jej to vydrží, no verím, že ak bude dred šúľať medzi prstami, tak sa prichytí,“ dodáva Crissa.

Ľudia mali na tento komický kúsok zmiešané reakcie. „Predstav si, že máš alergiu na psov, kýchaš pri nej ako blázon a nevieš, že prečo,“ napísala jedna komentujúca. „Môže mi niekto vysvetliť, ako tie chlpy vydezinfikovali? Či to tam len tak capli? Nie je to nehygienické?!“ pýtali sa zase ďalší. Aký máš na to názor ty?

Zdroj: dreadloxoxo / Instagram 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
10
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Bláznivé a absurdné dizajnérske faily v reštauráciách, pri ktorých si budeš ťukať na čelo

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME