Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.12.2022
sk
Edmund
cz
Iva

Sú rôzni ľudia s rôznymi stupňami zlej povahy. Takí, ktorí majú potrebu nevinným ľuďom nadávať v komentároch, ale aj takí, ktorých nevraživosť vypláva na povrch aj mimo internetu.

Medzi takýchto frustrovaných ľudí zrejme patrí aj pani, ktorá sa vďaka svojmu zlomyseľnému činu stala nechcenou hviezdou internetu. Na virálny tweet, v ktorom je pani zaznamená, upozornil portál Dailydot.

Žena, ktorá kazí detskú radosť

V podstate úplne bežná situácia. Malé dievčatko si kriedami kreslilo na chodník. Mnohí z nás si rovnako kreslili na chodníky a cesty kriedami. Avšak, doba pokročila a nájdu sa aj ľudia, ktorým to môže vadiť. Jedným takým človekom, ktorý sa rozhodol pokaziť dieťaťu radosť, je aj pani, ktorá bola zachytená na videu.

Na Twitteri sa objavilo video, na ktorom vidíme malé dievčatko, ktoré plače, a pani, ktorá hadicou zmýva kriedové kresby z chodníka. Pravdepodobne mamina dievčatka, ktoré si kreslilo na chodník, sa snaží obrániť svoje dieťa a pani striekajúcej na chodník sa pýta, či je teraz na seba hrdá.

Prehodia medzi sebou niekoľko slov, keď žena ničiaca kriedové kresby povie: „Žijem tu, nechcem sa pozerať na tento neporiadok.“

Získala väčšiu slávu, ako by čakala

Video z Twitteru sa stalo okamžite virálnym a pani umývajúca chodník získala prezývku “sidewalk Susan“, vo voľnom preklade “chodníková Susan“. Pod videom sa, samozrejme, objavilo hneď niekoľko komentárov, ktoré kritizovali správanie tejto ženy. Mnohí ľudia nechápu, ako môžu niekomu vadiť detské kresby na chodníku.

Ktovie, čo muselo túto ženu nahnevať natoľko, aby malému dievčatku pokazila radosť. Bolo by pochopiteľné, ak by šlo o permanentné spreje, ale kriedy? Kriedy, ktoré sa zmyjú po prvom daždi, ale aj bez neho zmiznú rýchlo?! To chce asi veľmi veľa frustrácie a krutosti.

Zdroj: Dailydot


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť