Žena sa rozhodla zničiť detskú radosť, teraz je “hviezdou“ internetu

Ktovie, čo ju priviedlo k tomuto správaniu.

Zdroj: Shutterstock.com

Sú rôzni ľudia s rôznymi stupňami zlej povahy. Takí, ktorí majú potrebu nevinným ľuďom nadávať v komentároch, ale aj takí, ktorých nevraživosť vypláva na povrch aj mimo internetu.

Medzi takýchto frustrovaných ľudí zrejme patrí aj pani, ktorá sa vďaka svojmu zlomyseľnému činu stala nechcenou hviezdou internetu. Na virálny tweet, v ktorom je pani zaznamená, upozornil portál Dailydot.

Žena, ktorá kazí detskú radosť

V podstate úplne bežná situácia. Malé dievčatko si kriedami kreslilo na chodník. Mnohí z nás si rovnako kreslili na chodníky a cesty kriedami. Avšak, doba pokročila a nájdu sa aj ľudia, ktorým to môže vadiť. Jedným takým človekom, ktorý sa rozhodol pokaziť dieťaťu radosť, je aj pani, ktorá bola zachytená na videu.

Na Twitteri sa objavilo video, na ktorom vidíme malé dievčatko, ktoré plače, a pani, ktorá hadicou zmýva kriedové kresby z chodníka. Pravdepodobne mamina dievčatka, ktoré si kreslilo na chodník, sa snaží obrániť svoje dieťa a pani striekajúcej na chodník sa pýta, či je teraz na seba hrdá.

Prehodia medzi sebou niekoľko slov, keď žena ničiaca kriedové kresby povie: „Žijem tu, nechcem sa pozerať na tento neporiadok.“

Získala väčšiu slávu, ako by čakala

Video z Twitteru sa stalo okamžite virálnym a pani umývajúca chodník získala prezývku “sidewalk Susan“, vo voľnom preklade “chodníková Susan“. Pod videom sa, samozrejme, objavilo hneď niekoľko komentárov, ktoré kritizovali správanie tejto ženy. Mnohí ľudia nechápu, ako môžu niekomu vadiť detské kresby na chodníku.

Ktovie, čo muselo túto ženu nahnevať natoľko, aby malému dievčatku pokazila radosť. Bolo by pochopiteľné, ak by šlo o permanentné spreje, ale kriedy? Kriedy, ktoré sa zmyjú po prvom daždi, ale aj bez neho zmiznú rýchlo?! To chce asi veľmi veľa frustrácie a krutosti.

Zdroj: Dailydot

Reagujte!
Grr Grr
45
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Keď sa ti smola lepí na päty. 20 škodoradostných failov bežného života

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME