Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

V dnešnej dobe, kedy sa z nevery stal národný obľúbený šport a je tak neodlúčiteľnou súčasťou takmer každého vzťahu, skutočne nie je náročné, aby človek dospel do fázy, že má celého toho ošiaľu okolo milostného života akurát tak plné zuby. Po niekoľkých neúspešných pokusoch naháňať lásku za každú cenu sa teda dopracujete až do štádia, že všetky ženy, muži, či čokoľvek iné k čomu smeruje vaša orientácia, vám môže pobozkať pozadie.

Po podobnej skúsenosti sa do rovnakej situácie dostala aj Amanda Teague, ktorá sa to po neúspešnom manželstve rozhodla s mužmi nadobro zabaliť. Teda aspoň s tými, ktorí reálne existujú. Mamička štyroch detí sa totižto rozhodla vydať za 300-ročného piráta z Haiti. „Jack ma požiadal o ruku,“ hovorí Amanda, ktorá je presvedčená, že pirát je skutočný a neexistuje len v jej fantázii. „A ja som samozrejme chcela, aby sme našu lásku spečatili tak, ako sa patrí.“

youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=2ePVVYSoHuQ)

Čistou náhodou bola Amanda posadnutá pirátmi dávno predtým, ako jej neexistujúci nastávajúci skrížil cestu – sama totiž pracovala ako imitátorka Jacka Sparrowa. Ich milostný príbeh sa začal počas úplne všedného dňa. Amanda, pôvodom z Írska, ležala doma na posteli a v tom ucítila čosi zvláštne. Cítila prítomnosť ducha, ktorý sa už o malý moment mal stať jej spriaznenou dušou.

Ich láska stále rástla a tak sa zosobášili. Jack bol, samozrejme, prítomný, aby mohol svojej vyvolenej povedať vytúžené „áno“. No a kde inde by sa tento milý párik sobášil, ako priamo na mori, však? Inak je toto manželstvo rovnaké ako každé iné (keď si odmyslíte fakt, že z manželského páru môžte za triezva a voľným okom pozorovať len 50%) – chodia na rande, sem-tam sa hašteria a dokonca podľa Amandy majú aj veľmi harmonický sexuálny život. „Sex s duchom je veľmi podobný tomu s normálnym človekom, až na to, že každý dotyk ducha je omnoho hlbší a zmyselnejší,“ vysvetľuje žena z Droghedy v Írsku.

youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=2ePVVYSoHuQ)

„Tento vzťah je pre mňa veľmi naplňujúci a som v ňom veľmi šťastná. Je mi ľúto, že množstvo ľudí ani len netuší, že vzťahy s duchmi sú možné a možno by to bolo čosi práve pre nich. Veľmi rada by som medzi ľuďmi šírila správu o tom, že existuje aj takáto možnosť, aby aj ostatní mohli nájsť šťastie tak ako ja,“ hovorí šťastne vydatá Amanda, pri ktorej jej imaginárny muž spočiatku iba sedával. Jednoducho sa k nej len pridal, keď pozerala televízor či šoférovala do práce a oni tak mali dosť času poriadne sa spoznať. A my len dúfame, že pri tomto spoznávaní nespôsobili žiadnu dopravnú nehodu.

youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=2ePVVYSoHuQ)

Zdroj: viralthread.com
Titulná fotka: youtube.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť