Žena sa rozhodla zosobášiť s 300-ročným duchom piráta z Haiti

Keď to nevyšlo so skutočnými mužmi, prichádzajú na rad tí imaginárni…

V dnešnej dobe, kedy sa z nevery stal národný obľúbený šport a je tak neodlúčiteľnou súčasťou takmer každého vzťahu, skutočne nie je náročné, aby človek dospel do fázy, že má celého toho ošiaľu okolo milostného života akurát tak plné zuby. Po niekoľkých neúspešných pokusoch naháňať lásku za každú cenu sa teda dopracujete až do štádia, že všetky ženy, muži, či čokoľvek iné k čomu smeruje vaša orientácia, vám môže pobozkať pozadie.

Po podobnej skúsenosti sa do rovnakej situácie dostala aj Amanda Teague, ktorá sa to po neúspešnom manželstve rozhodla s mužmi nadobro zabaliť. Teda aspoň s tými, ktorí reálne existujú. Mamička štyroch detí sa totižto rozhodla vydať za 300-ročného piráta z Haiti. „Jack ma požiadal o ruku,“ hovorí Amanda, ktorá je presvedčená, že pirát je skutočný a neexistuje len v jej fantázii. „A ja som samozrejme chcela, aby sme našu lásku spečatili tak, ako sa patrí.“

youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=2ePVVYSoHuQ)

Čistou náhodou bola Amanda posadnutá pirátmi dávno predtým, ako jej neexistujúci nastávajúci skrížil cestu – sama totiž pracovala ako imitátorka Jacka Sparrowa. Ich milostný príbeh sa začal počas úplne všedného dňa. Amanda, pôvodom z Írska, ležala doma na posteli a v tom ucítila čosi zvláštne. Cítila prítomnosť ducha, ktorý sa už o malý moment mal stať jej spriaznenou dušou.

Ich láska stále rástla a tak sa zosobášili. Jack bol, samozrejme, prítomný, aby mohol svojej vyvolenej povedať vytúžené „áno“. No a kde inde by sa tento milý párik sobášil, ako priamo na mori, však? Inak je toto manželstvo rovnaké ako každé iné (keď si odmyslíte fakt, že z manželského páru môžte za triezva a voľným okom pozorovať len 50%) – chodia na rande, sem-tam sa hašteria a dokonca podľa Amandy majú aj veľmi harmonický sexuálny život. „Sex s duchom je veľmi podobný tomu s normálnym človekom, až na to, že každý dotyk ducha je omnoho hlbší a zmyselnejší,“ vysvetľuje žena z Droghedy v Írsku.

youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=2ePVVYSoHuQ)

„Tento vzťah je pre mňa veľmi naplňujúci a som v ňom veľmi šťastná. Je mi ľúto, že množstvo ľudí ani len netuší, že vzťahy s duchmi sú možné a možno by to bolo čosi práve pre nich. Veľmi rada by som medzi ľuďmi šírila správu o tom, že existuje aj takáto možnosť, aby aj ostatní mohli nájsť šťastie tak ako ja,“ hovorí šťastne vydatá Amanda, pri ktorej jej imaginárny muž spočiatku iba sedával. Jednoducho sa k nej len pridal, keď pozerala televízor či šoférovala do práce a oni tak mali dosť času poriadne sa spoznať. A my len dúfame, že pri tomto spoznávaní nespôsobili žiadnu dopravnú nehodu.

youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=2ePVVYSoHuQ)

Zdroj: viralthread.com
Titulná fotka: youtube.com

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
12
Uups
Haha Haha
31
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Existenčné (a iné) vyčerpávajúce otázky, ktoré ti nedajú v noci spať


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME