Žena sa s internetom podelila o svoj majestátny účes. Ľudia si všimli niečo celkom iné

Niektorí perverzne naladení toho v jej účese videli viac…

Zdroj: robertaaarocha / Twitter

V roku 2015 sa dala jasná stopka „ostnatým“ emáckym vlasom a účes dobre známy všetkým deckám rokov deväťdesiatych sa legislatívnou cestou zakázal. Účes údajne oslavoval diabla, lebo diabol mal rohy a vlasy v tejto podobe vyzerali ako malé rohy… chápeš? Asi nie.

Prepojenie týchto dvoch záležitostí nie je bežným ľuďom také jasné ako iránskej vláde. Jedna vec však jasná je – ak má diabol okrem rohov aj mužské prirodzenie, tak by sa účes tejto mladej Portugalčanky v krajine tiež nestretol s veľkým pochopením. Narozdiel od ľudí so „špicatým“ három je v tom táto slečna celkom nevinne.

Slečna pridala na internet túto nevinnú fotografiu

Roberta sa jedného dňa rozhodla otestovať rozsahy svojej trpezlivosti a pustila sa do účesu, ktorý by niektorým z nás trval pol storočia, a aj tak by sa vo výsledku radšej oskalpovali. Jej to však, napočudovanie, vyšlo. Šťastná a pyšná zavesila svoje veľdielo na sociálne siete… a tam sa stretlo s reakciou, ktorú rozhodne nečakala.

Namiesto tvrdej driny, unavených prstov a výsledných zapletených vláskov totiž niektoré perverzne naladené duše zočili mužský pohlavný úd. Prípadne erotickú pomôcku, ktorá mala tento mužský orgán napodobňovať. Aj tí, ktorí pôvodne dvojzmyselnosť fotografie minuli, to po prečítaní komentárov už nemohli prehliadnuť, a tak sa vlasy tejto slečny stali virálom z tých najhorších možných dôvodov.

„Tieto sú na rovnakej vlne,“ napísal jeden z užívateľov

Doposiaľ si príspevok vyslúžil už viac ako 34-tisíc lajkov. Najviac to však žije v komentárovej sekcii. „Asi som fakt unavená, keď aj vo vlasoch vidím penisy,“ napísala jedna užívateľka. „Najprv som si myslela, že si sem pridala gigantický p*nis. Neverila som vlastným očiam,“ napísala zase ďalšia. Tak čo, vidíš aj ty to, čo vidia ostatní?

Zdroj: robertaaarocha / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
5
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
25
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Na elektronickom billboarde v strede mesta hral film pre dospelých, ľudia boli zhrození

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME