Pondelok 6.12.2021
sk
Mikuláš
, Nikolas
cz
Mikuláš
, Mikoláš,Nikolas

Žena sa snažila oklamať majiteľku obchodu, že nedostala balík. Tá lož prekukla vďaka insta story

Keď už klamať, tak aspoň poriadne.


Niektorí ľudia by si za cent nechali aj do kolena vŕtať, a to sú presne tí, ktorých rozhodne nechceš mať ako svojich zákazníkov. Doba je ťažká, biznis stagnuje, ale niekedy je lepšie večerať párkrát po sebe vifonku, ako sa mesiac naťahovať so špekulantom, čo klame, až sa hory zelenajú. Táto majiteľka internetového obchodu o tom nepochybne vie svoje.

Aatikah Santos je majiteľkou eshopu Khaila Beauty Bar, ktorý sa zameriava prevažne na dekoratívnu kozmetiku. Ako píše na svojom webe, odjakživa sa zaujímala o mejkap, vzhľadom na nedostatočné financie si ho však často nemohla dovoliť. Hneď, ako sa jej naskytla príležitosť, sa preto pustila do prípravy vlastnej kolekcie, ktorá bude dostupná aj pre ľudí s menším rozpočtom na trblietavé čačky-mačky.

Shutterstock

To však ešte netušila, že predaj kozmetiky obnáša aj komunikáciu so zákazníkmi, ktorí sa ju snažia bez chochmesu oklamať. Na svojom TikToku, kde vystupuje ako @khailabeautybar, sa nedávno podelila o video, v ktorom opisuje, ako sa jej čistou náhodou podarilo odhaliť pravdu o klientke, ktorá podľa vlastných slov „neobdržala objednávku“. Jej insta story však hovorila o niečom úplne inom.

Pravda vyšla najavo vďaka príbehu na instagrame

„Ahoj, dodnes som neobdržala svoju objednávku. Mohli by ste ju zaslať znovu alebo mi vrátiť peniaze na účet,“ píše sa v maili, ktorý Aatikah screenshotla do virálneho videa. To má momentálne viac ako dva milióny zhliadnutí. Väčšia firma s množstvom zákaziek by sa nad tým možno ani nepozastavila a v rámci zachovania dobrého mena rovno urobila, čo zákazníčka žiada. Majiteľka tohto obchodu si však jej tvrdenie rozhodla overiť.

Podľa jej informácií bol balík doručený týždeň dozadu, ale nikto netvrdí, že to je zárukou, že ho naozaj dostala. Predsa len, kuriéri sú všelijakí, možno jej to hodili cez plot do záhrady a doteraz leží v kríkoch. Lenže to sa nestalo. Keď totiž Aatikah zablúdila na zákazníčkinu insta story, v rohu záberu si všimla obal od svojho produktu. Obal, ktorý je veľmi farebný a špecifický na to, aby si ho mohla pomýliť s iným.

Neváhala a o svoje zistenie sa podelila s inkriminovanou zákazníčkou, ktorá jej tušenie len potvrdila. Odstránila si profil na Instagrame a prakticky zmizla z povrchu zemského. „Príde mi komické, ako sa niekto chváli na Instagrame škatuľami Louis Vuitton, a potom chce naspäť peniaze za očnú linku za pätnásť eur,“ hovorí v jednom z nasledujúcich videí, v ktorých situáciu rozoberá podrobnejšie. A čo ty? Mal si už pri predaji vecí online skúsenosť s podobnými výmyselníkmi?


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť