Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš

Na internet sa dostalo znepokojivé video, v ktorom vidíme ženu násilne pripútanú k sedadlu lietadla. Ako uvádza aj portál New York Post, žena sa v lietadle snažila otvoriť dvere počas letu, napadla aj personál lietadla a správala sa agresívne. Letušky ju napokon spacifikovali tak, že ju priviazali izolačnou páskou k sedadlu a prelepili jej aj ústa.

Celý incident sa odohral 6. júla počas letu, ktorý odštartoval z letiska Fort Worth v Dallase a smeroval do mesta Charlotte v Severnej Karolíne. Mal tri hodiny zdržanie a napokon vyštartoval až o polnoci. Po hodine letu začala neznáma žena kričať a všade zavládol chaos. Pasažieri spočiatku nevedeli, čo sa deje, hoci pilot im oznámil, aby „ostali v pokoji sedieť, keďže musia riešiť nepríjemnú situáciu“.

Žena má podľa všetkého psychické problémy

Napokon sa od letušiek dozvedeli, že dotyčná žena, ktorá evidentne nebola psychicky v poriadku, sa snažila otvoriť dvere lietadla. Zrejme dostala silný panický záchvat a kričala: „Musím vystúpiť! Pustite ma von!“ Personál lietadla tiež škriabala a hrýzla. Letušky nemali inú možnosť, len ju spacifikovať pomocou izolačnej pásky. Ohrozená bola totiž bezpečnosť všetkých pasažierov.

Keď lietadlo pristálo, žena bola prevezená do najbližšej nemocnice a v celej veci sa začalo vyšetrovanie. Pravdepodobne bude žena zaradená na zoznam pasažierov, ktorí majú spoločnosťou American Airlines zakázané lietať. Video ženy bolo pôvodne nahraté na sociálnu sieť TikTok, ale dnes je už zmazané.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.