Sobota 24.9.2022
sk
Ľuboš, Ľubor
cz
Jaromír

Žena sa v telocvični zasekla na prístroji dolu hlavou. Musela jej pomôcť polícia

Video z telocvične sa stalo na internete rýchlo virálnym.


Na internete sa stalo virálnym video, ktoré zachytáva príchod polície do fitnescentra Powerhouse Gym v meste Berea v americkom Ohiu. Žena sa počas cvičenia zasekla na stroji a na blízku nemala nikoho, kto by jej pomohol.

Ako píše portál Indy100 Christine Faulds sa rozhodla ísť si do posilňovne zacvičiť okolo tretej ráno. To nebol problém, keďže fitnescentrum je otvorené 24 hodín denne. Svoje cviky sa rozhodla (podobne ako mnoho iných influencerov) nakrútiť na mobil. Keď sa však na inverznom stole otočila dolu hlavou, s hrôzou zistila, že sa nemôže pohnúť.

V jej blízkosti navyše nebol nikto, kto by jej mohol podať pomocnú ruku. Za pomoci svojich smart hodiniek teda zavolala políciu. „V telocvični je len jeden človek a zasekla som sa na tej otáčacej veci,“ povedala Christine. „Ostala som zaseknutá dolu hlavou a nemôžem sa postaviť.“

Video sa rýchlo stalo virálnym

Policajti na miesto dorazili o dvanásť minút neskôr a nešťastnú ženu vyslobodili. Christine sa ale za vzniknutú situáciu nehanbila a video zobrazujúce jej zaseknutie nahrala na svoj TikTok. Tam sa veľmi rýchlo rozšírilo a nazbieralo viac ako 7 miliónov pozretí. Používateľov celá situácia dobre pobavila, hoci jedným dychom dodávali, že to pre Christine určite nebolo nič príjemné.

„Je mi to ľúto, ale nemôžem sa prestať smiať,“ napísal jeden. „Apple by mal použiť toto video ako reklamu pre svoje smart hodinky,“ dodal ďalší.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť