Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.6.2023
sk
Xénia
, Oxana
cz
Jarmil

Žena sa vymkla na streche svojho domu. Zachránil ju pracovník donášky

V kritických situáciách sa človek musí vynájsť.


Vymknúť sa nie je nič príjemné. Určite si to ako malý zažil aj ty – išiel si so smeťami, kľúče ostali doma, a tak si sa štyri hodiny bezprizorne motal okolo domu v nádeji, že vašich dnes pustia z roboty o čosi skôr. V dobe mobilov je to o trochu jednoduchšie, napriek tomu sú ti ale moderné technológie prd platné, ak bývaš sám. Alebo žeby nie?

Maggie, ktorá na TikToku vystupuje ako @voss_maggie, sa nedávno vymkla na streche bytového domu v New Yorku. Situácia vyzerala bledo, žiadny z jej známych nemal čas prísť ju vyslobodiť, takže jej ostávali len dve možnosti. Buď skočí a doláme si nohy, alebo vymyslí riešenie, vďaka ktorému neutrpí vážnu ujmu na zdraví. Vybrala si tú druhú.

Pracovník donášky ako hrdina bez plášťa

Mladá žena si objednala jedlo prostredníctvom UberEats a pracovníkovi donášky zanechala presné inštrukcie, ako ju z tejto nepríjemnej situácie dostať. „Poprosila som ho, aby zazvonil na všetky zvončeky a dúfala som, že ho niekto pustí dnu, aby následne mohol prísť po mňa na strechu,“ vysvetlila vo videu, ktoré má doposiaľ už vyše 7 miliónov videní.

@voss_maggie

5 stars and a good tip for Jeffrey the best uber eats delivery in Manhattan #nyclife #nycapartment #nycrooftop #apartmenthacks

♬ original sound – Maggie

Na jej veľké šťastie, chalan nebol introvert a netradičnej žiadosti bez problémov vyhovel. O chvíľu, už aj s jedlom v rukách, otvoril dvere na strechu a pustil Maggie naspäť do bezpečia. „Už som doma a ešte som z toho vyťažila aj burrito. Tomu hovorím výhra,“ zakončila video, ktoré, ako sme spomínali, sa okamžite stalo virálom.

Bikiny, kravata či toaleta. Pôvod týchto slov ti vyrazí dych

Odporúčame prečítať:

Bikiny, kravata či toaleta. Pôvod týchto slov ti vyrazí dych

Ľudia nešetrili pozitívnymi komentármi a chválili nielen dobrosrdečnosť kuriéra, ale aj vynaliezavosť mladej ženy. „Moderné problémy si vyžadujú moderné riešenia,“ napísal jeden z používateľov. „To mi pripomína, ako som sa raz opil v pizzerii a nemohol šoférovať domov. Tak som si od nich objednal pizzu na svoju adresu a zviezol sa so šoférom,“ podelil sa o svoju príhodu zase ďalší. A čo ty? Napadlo by ti v podobnej situácii urobiť niečo takéto?

UberEats, donáška jedla, kuriér na bicykli
Shutterstock


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje