Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

Pre manželov je narodenie ich spoločného potomka tým najkrajším momentom v živote. Spája sa s ním však aj veľa stresu a únavy. Ako píše aj portál Unilad, podobnými pocitmi si prešla aj Samantha Mravik-Miller z Wisconsinu.

Tá si chcela byť istá, že jej manžel Chad neprepasie moment, keď sa narodí ich dieťa a že jej následne pomôže aj s jeho starostlivosťou. A napokon prišla na elegantný a vtipný spôsob.

Mom hack level 1,0000Worried about the nights in the hospital with your new born & dad sleeping?Well… then don’t forget one of these in your hospital bag ?

Gepostet von Samantha Mravik-Miller am Sonntag, 15. Dezember 2019

Keď by teda unavený Chad začal pospávať, bdelá Samantha by ho okamžite prebudila prostredníctvom hračkárskej Nerf zbrane. Tá vystreľuje malé plastové náboje. Samantha má za sebou už dva pôrody a dobre si pamätá, že naposledy jej manžel v kritických okamihoch niekoľkokrát zaspal a zanedbával svoje otcovské povinnosti.

Samantha sa teda rozhodla pribaliť spomínanú hračkársku pištoľ. Pre istotu. Napokon ju však použiť nemusela. Na druhej strane ale musela manželovi vysvetľovať, prečo si ju vôbec brala do nemocnice. Samantha sa tak s celým príbehom pochválila na Facebooku.

Zároveň tým dala tip pre ďalšie budúce mamičky, ktoré týmto získali jednoduchý a efektívny spôsob, ako upozorniť svojich pospávajúcich manželov.

Gepostet von Samantha Mravik-Miller am Freitag, 6. September 2019

Zdroj: unilad.co.uk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť