Streda 6.7.2022
sk
Patrik, Patrícia
cz
Den upálení mistra Jana Husa

Žena si chcela dať vytetovať odtlačok pier svojej mamy. Dopadlo to katastrofálne

Ľudia nemôžu uveriť, že za toto naozaj zaplatila.


Tetovanie nemusí mať zmysel ani žiadny skrytý význam známy len jeho nositeľovi. Je pekné, ak ho má, ale úprimne? Tvoje telo, tvoja koža, tvoje rozhodnutie nosiť na čele slová „brokolicová polievka“ v čínskych znakoch až do konca života, ak sa ti to páči. Tvoj tatér síce bude mať sto chutí hodiť si slučku, ale to je už koniec koncov asi jeho problém.

Táto žena však nechcela žiadnu cudzojazyčnú múdrosť, duchaplný citát, ani čarbanicu, ktorú našla na Pintereste. Jej tetovanie malo byť poďakovaním mame, ktorá si to nepochybne zaslúži. Shelby, ktorá na TikToku vystupuje ako @shelbycbryan, si chcela dať vytetovať jej odtlačok pier na zápästie. To, čo si odniesla zo štúdia domov, však momentálne baví celý internet.

Tetovanie, ktoré vyzerá ako nakreslené voskovkou

„Plačem z toho, aké je to škaredé,“ hovorí Shelby vo virálnom videu, ktoré doposiaľ nazbieralo viac ako 250-tisíc zhliadnutí. To môže slúžiť ako výstraha pre všetkých, ktorí chcú šetriť na kvalitnom tatérovi – hoci nie je známe, či presne to bol aj tento prípad. Mladá žena v ňom ukazuje predlohu a výsledok, ktorý od nej hádam nemôže byť vzdialenejší.

Ľudia v komentárovej sekcii pochybovali, či je tetovanie naozaj skutočné. „Vyzerá to ako nakreslené voskovkou. Prosím, povedz, že je to len zlý vtip,“ napísal ktosi. „Neexistuje, že za toto niekto fakt zaplatil,“ vyjadril sa zase niekto iný. Shelby však všetky pochybnosti zmietla zo stola, keď sa v nasledujúcom videu snažila tetovanie zotrieť a čuduj sa svetu, nepohlo sa ani o milimeter.

„Mám to vytetované už niečo cez tri roky,“ hovorí Shelby. „Keďže pracujem ako vizážistka, klientky si občas myslia, že je to mejkap. Nanešťastie, nie je. Som si vedomá toho, ako príšerne vyzerá a jedného dňa si ho nechám odstrániť alebo opraviť.“ Ten deň však očividne ešte neprišiel.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť