Žena si chcela len umyť ruky. To, čo použila, však rozhodne nebolo mydlo

Sme ľudia, a teda sme omylní…

Zdroj: © Shutterstock

Sme ľudia a mimo toho, že vieme rozprávať a kakať do záchodovej misy, sa vyznačujeme aj tým, že sme omylní. Robíme chyby. A to dosť často. Ráno si čaj namiesto cukru „osladíme“ soľou, kydneme do koša lyžičku namiesto prázdneho téglika od jogurtu a niekedy, ale fakt len niekedy, sa pokúšame umyť si ruky kusom syra.

Ten posledný prípad si na vlastnej koži otestovala žena menom Miley a podelila sa oň na Reddite. Tak absurdne, ako to znie, sa snažila očistiť svoje hnáty kusiskom stvrdnutého syra.

© Shutterstock

Pochopiteľne, v tejto fáze sa vynára kvantum otázok. Čo robil syr na mieste, kde si ho možno zameniť s mydlom? Ako môže niekto prehliadnuť jeho charakteristickú arómu. A hlavne – ako si, dočerta, môže niekto pomýliť syr s mydlom?!

Žena z washingtonského Vancouveru na niekoľko z nich zodpovedala. Našťastie. Inak by sme dnes pravdepodobne nevedeli zaspať, že? Prečo sa syr nachádzal v blízkosti umývadla, nevedela ani ona sama. Keď doumývala riad tekutým mydlom, načiahla sa po prvú zdanlivo mydloidnú kocku, ktorá bola v dosahu.

No ako už vieme, mydlo to teda rozhodne nebolo. Miley si všimla, že niečo nie je v poriadku, v momente, keď kocka v jej rukách odmietala peniť a ona ju ani za ten svet k tomu nevedela prinútiť. Nevedela, čo sa deje. Ako každý normálny človek očakávala, že v dospelosti už bude vedieť, ako použiť mydlo. A aha ju, asi nie.

Just realized my soap wasn’t working because it’s literally a block of cheese from funny

Mala na to však celkom pádny dôvod. Miley totiž pracuje ako babysitterka a v ten deň opatrovala dieťa v dome, kde ešte predtým nebola. A čerešnička na torte? Bola pri tom, podľa svojich slov, sfajčená ako doga. O fotografiu inkriminovaného „mydla“ sa podelila na už spomínanom Reddite a doposiaľ si tam za svoje syrové faux pas vyslúžila viac ako 7-tisíc lajkov.

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
11
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
30
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
6 typov žien počas karantény. Nájdeš v nich aj svoju drahú?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME