Sobota 28.5.2022
sk
Viliam
cz
Vilém, Viliam

Sme ľudia a mimo toho, že vieme rozprávať a kakať do záchodovej misy, sa vyznačujeme aj tým, že sme omylní. Robíme chyby. A to dosť často. Ráno si čaj namiesto cukru „osladíme“ soľou, kydneme do koša lyžičku namiesto prázdneho téglika od jogurtu a niekedy, ale fakt len niekedy, sa pokúšame umyť si ruky kusom syra.

Ten posledný prípad si na vlastnej koži otestovala žena menom Miley a podelila sa oň na Reddite. Tak absurdne, ako to znie, sa snažila očistiť svoje hnáty kusiskom stvrdnutého syra.

© Shutterstock

Pochopiteľne, v tejto fáze sa vynára kvantum otázok. Čo robil syr na mieste, kde si ho možno zameniť s mydlom? Ako môže niekto prehliadnuť jeho charakteristickú arómu. A hlavne – ako si, dočerta, môže niekto pomýliť syr s mydlom?!

Žena z washingtonského Vancouveru na niekoľko z nich zodpovedala. Našťastie. Inak by sme dnes pravdepodobne nevedeli zaspať, že? Prečo sa syr nachádzal v blízkosti umývadla, nevedela ani ona sama. Keď doumývala riad tekutým mydlom, načiahla sa po prvú zdanlivo mydloidnú kocku, ktorá bola v dosahu.

No ako už vieme, mydlo to teda rozhodne nebolo. Miley si všimla, že niečo nie je v poriadku, v momente, keď kocka v jej rukách odmietala peniť a ona ju ani za ten svet k tomu nevedela prinútiť. Nevedela, čo sa deje. Ako každý normálny človek očakávala, že v dospelosti už bude vedieť, ako použiť mydlo. A aha ju, asi nie.

Just realized my soap wasn’t working because it’s literally a block of cheese from funny

Mala na to však celkom pádny dôvod. Miley totiž pracuje ako babysitterka a v ten deň opatrovala dieťa v dome, kde ešte predtým nebola. A čerešnička na torte? Bola pri tom, podľa svojich slov, sfajčená ako doga. O fotografiu inkriminovaného „mydla“ sa podelila na už spomínanom Reddite a doposiaľ si tam za svoje syrové faux pas vyslúžila viac ako 7-tisíc lajkov.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť