Žena si chcela prenajať byt. Majiteľ ju šokoval „parádnou“ akciovou ponukou

Toto si človek nemôže nechať ujsť!

Zdroj: © Profimedia

Hľadanie prenájmu je náročné. Najmä teraz, keď je dopyt trikrát vyšší ako ponuka a majitelia túto skutočnosť, pochopiteľne, zneužívajú vo svoj prospech. Kutice o výmere dvakrát tri metre ponúkajú za ceny hodné Buckinghamského paláca a to, že si ich polovica národa nemôže dovoliť, im žily teda netrhá. Vždy sa totiž nájde niekto, kto môže.

Práve preto bola Georgia Linehan nadšená, keď sa jej podarilo nájsť inzerát na parádny byt, do ktorého by sa mohla aj s rodinou presťahovať. Narazila naň na Gumtree, internetovom bazáre obdobnom napríklad nášmu bazošu. Po skúsenosti, ktorá nasledovala, sa však mladá britská žena zaprisahala, že na túto stránku už viac nepáchne.

© Profimedia

Po preštudovaní inzerátu Georgia kontaktovala majiteľa. Ten jej poslal fotky, adresu a cenu, načo mu žena odpísala, že potrebuje pár dní na premyslenie. A vtedy na ňu vytasil bonusovú ponuku. „Je tu možnosť zníženia nájomného,“ napísal majiteľ. Žena bola zvedavá, preto sa neubránila otázke, o čo ide.

„Som majiteľom modelingovej agentúry…“ Už v tejto fáze musí byť každému jasné, kam bude celá záležitosť smerovať. A keďže má Georgia viac ako jednu funkčnú mozgovú bunku, bolo jej to jasné tiež. Nasledujúce riadky zlú predtuchu len potvrdili a zároveň dali jasne najavo, že potenciálny majiteľ bytu možno vôbec žiadny byt nevlastní.

Takto sa vyvíjala nešťastná konverzácia

© EMEFKA

„Majiteľ“ (odteraz si jeho označenie vyžaduje úvodzovky) totiž žiadal od Georgie fotografiu nahých pŕs. Ako sme sa už dozvedeli, údajne je majiteľom modelingovej agentúry, v ktorej niektoré žienky fotia aj odvážnejšie. Keby bola žena ochotná prispieť do portfólia aj svojimi vnadami, mohla by za nájomné ušetriť až dve stovky.

Pre mladú slobodnú bývania chtivú slečnu možno (veľké možno) ponuka na zamyslenie. Pre matku a manželku asi ťažko. Georgia sa teda vzdala myšlienky na nové bývanie a rozhodla sa svoj príbeh využiť na varovanie ostatných žien. Nech vedia, čo ich na internete môže postretnúť.

© Profimedia

Svoj príbeh aj s konverzáciou zavesila na Twitter, vďaka čomu sa pomerne rýchlo rozliezol do sveta. Momentálne sa jeho lajky šplhajú na 40-tisíc a zatiaľ čo niektorí brali vec vážne (čo je len dobre), iní si neodpustili drobné vtípky. „Dve kilá za fotku pŕs? Okamžite dvihni tričko, veď to je parádna ponuka!“ napísala napríklad jedna z užívateliek.

Zdroj: georgialinehan / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
17
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
17
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
7 zaujímavých psychologických štúdií, ktoré zmenia tvoj pohľad na život

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME