Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Hľadanie prenájmu je náročné. Najmä teraz, keď je dopyt trikrát vyšší ako ponuka a majitelia túto skutočnosť, pochopiteľne, zneužívajú vo svoj prospech. Kutice o výmere dvakrát tri metre ponúkajú za ceny hodné Buckinghamského paláca a to, že si ich polovica národa nemôže dovoliť, im žily teda netrhá. Vždy sa totiž nájde niekto, kto môže.

Práve preto bola Georgia Linehan nadšená, keď sa jej podarilo nájsť inzerát na parádny byt, do ktorého by sa mohla aj s rodinou presťahovať. Narazila naň na Gumtree, internetovom bazáre obdobnom napríklad nášmu bazošu. Po skúsenosti, ktorá nasledovala, sa však mladá britská žena zaprisahala, že na túto stránku už viac nepáchne.

© Profimedia

Po preštudovaní inzerátu Georgia kontaktovala majiteľa. Ten jej poslal fotky, adresu a cenu, načo mu žena odpísala, že potrebuje pár dní na premyslenie. A vtedy na ňu vytasil bonusovú ponuku. „Je tu možnosť zníženia nájomného,“ napísal majiteľ. Žena bola zvedavá, preto sa neubránila otázke, o čo ide.

„Som majiteľom modelingovej agentúry…“ Už v tejto fáze musí byť každému jasné, kam bude celá záležitosť smerovať. A keďže má Georgia viac ako jednu funkčnú mozgovú bunku, bolo jej to jasné tiež. Nasledujúce riadky zlú predtuchu len potvrdili a zároveň dali jasne najavo, že potenciálny majiteľ bytu možno vôbec žiadny byt nevlastní.

Takto sa vyvíjala nešťastná konverzácia

© EMEFKA

„Majiteľ“ (odteraz si jeho označenie vyžaduje úvodzovky) totiž žiadal od Georgie fotografiu nahých pŕs. Ako sme sa už dozvedeli, údajne je majiteľom modelingovej agentúry, v ktorej niektoré žienky fotia aj odvážnejšie. Keby bola žena ochotná prispieť do portfólia aj svojimi vnadami, mohla by za nájomné ušetriť až dve stovky.

Pre mladú slobodnú bývania chtivú slečnu možno (veľké možno) ponuka na zamyslenie. Pre matku a manželku asi ťažko. Georgia sa teda vzdala myšlienky na nové bývanie a rozhodla sa svoj príbeh využiť na varovanie ostatných žien. Nech vedia, čo ich na internete môže postretnúť.

© Profimedia

Svoj príbeh aj s konverzáciou zavesila na Twitter, vďaka čomu sa pomerne rýchlo rozliezol do sveta. Momentálne sa jeho lajky šplhajú na 40-tisíc a zatiaľ čo niektorí brali vec vážne (čo je len dobre), iní si neodpustili drobné vtípky. „Dve kilá za fotku pŕs? Okamžite dvihni tričko, veď to je parádna ponuka!“ napísala napríklad jedna z užívateliek.

Zdroj: georgialinehan / Twitter


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.