Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 4.12.2022
sk
Barbora
, Barbara
cz
Barbora
, Barbara, Bára

Žena si dala zväčšiť pery. Vďaka neželanej reakcii teraz vyzerá ako Grinch

Jej jediným šťastím je, že sa momentálne nosia rúška.


Za posledné roky estetická medicína značne nabrala na popularite a dnes už by sme v radoch celebrít a influencerov hľadali len márne tvár, ktorá nepodstúpila žiadne úpravy. Ale my tu nie sme na to, aby sme súdili. Pokiaľ to rozpočet dovolí, nech si doprajú instantnú dávku vyššieho sebavedomia, veď koniec koncov, nikoho do toho nič. Len netreba zabúdať, že všetko má svoje odvrátené stránky. Aj cesta za krásou.

Dnes sa nebudeme baviť o silikónoch za dve stovky, čo ti podgurážený chlapík strčí do hrude na kolene v garáži a je to asi rovnako bezpečné, ako vystužiť si podprsenku rádioaktívnym kaktusom. Toho už bolo dosť. Zato si ukážeme, že aj dobre odvedená robota môže mať spočiatku veľmi neželaný efekt. A táto slečna je toho jasným dôkazom.

Namiesto módnej prehliadky môže ísť do cirkusu

22-ročná Briana z LA, ktorá na TikToku vystupuje ako @brianagarabet, sa nedávno na sociálnej sieti podelila o komický výsledok kozmetického zákroku a jej jediné šťastie je, že sa momentálne nosia rúška. Inak by sa chúďa dievča asi nevyhlo udiveným pohľadom. „Dala som si zväčšiť pery a takto hrozne to spuchlo,“ píše vo virálnom videu, ktoré má momentálne takmer 2 milióny zhliadnutí.

https://www.tiktok.com/@brianagarabet/video/7035076000908168454?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1

Prvú polovicu videa si drží ruku pred ústami a človek by si ani nevšimol, že je niečo v neporiadku. No len čo ju dá dole, môžeš sa snažiť, koľko chceš, neubrániš sa smiechu. Jej vrchná pera je totiž taká opuchnutá, až by sa nezainteresovaný pozorovateľ mohol domnievať, že mala akúsi potýčku s včelím úľom. A prehrala.

„Vyzeráš trochu ako Grinch,“ písalo sa v jednom z tisícov komentárov. „Ja teda neviem, ale takto to podľa mňa vyzerať nemá,“ vyjadril sa skepticky zase ktosi ďalší. Pravdou však je, že presne takto to v mnohých prípadoch vyzerá. V ďalšom videu potvrdila, že zákrok bol vykonaný správne, podobná vec sa jej stala aj v minulosti a lekár sám povedal, že nejde o alergickú reakciu. Jej pery sa jednoducho potrebujú upokojiť a potom bude všetko vyzerať presne tak, ako má.

Mohlo by ťa zaujímať:

8 tipov na darčeky pre ženy, vďaka ktorým budeš ten najlepší Ježiško

https://www.tiktok.com/@brianagarabet/video/7035365754363022598?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť