Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Žena si išla dať spraviť zuby do zahraničia. Teraz má chrup ako „klávesy na klavíri“

Zákrok v Turecku nedopadol podľa jej predstáv.


Beauty turizmus sa v poslednej dobe teší čoraz väčšej popularite a niet sa čomu diviť. Ak žiješ v krajine, kde aj zarovnanie obočia krovinorezom stojí obličku a ešte trochu, vycestovať za krásou do zahraničia nie je vôbec zlý nápad. Urobíš si výlet, podstúpiš vytúženú procedúru a celé ťa to vyjde ešte o polovicu menej.

Nesie to však so sebou určité riziká. Jedno z nich je určite to, že nízka cena bude napokon zodpovedať nízkej kvalite zákroku a ty budeš vo výsledku vyzerať ako úplný idiot. Táto slečna vie, o čom je reč. Aida, ktorá na TikToku vystupuje ako @aida_azizii, sa rozhodla navštíviť estetickú stomatológiu v Turecku. Že by jej ale miestni „odborníci“ splnili sen o hollywoodskom úsmeve, sa povedať nedá.

Zuby ako klávesy na klavíri

„Dobre si preklepnite, kam si idete dať robiť zuby,“ píše Aida vo virálnom videu, ktoré doposiaľ nazbieralo viac ako 15 miliónov videní. Zároveň ukazuje nové prírastky na svojom chrupe – štyri žiarivo biele fazety, ktoré ľuďom na internete pripomenuli klávesy na klavíri. Slečna sa vyjadrila, že práve túto farbu jej poradili na klinike, keďže fazety zvyknú počas prvých dvoch rokoch stmavnúť.

Aida priznáva, že si zubára predom neoverila. „Keď som bola v Iráne, všetky moje sesternice mali nádherne spravené zuby,“ hovorí v dodatočnom videu, kde objasnila, čo sa vlastne stalo. Zubár jej sesterníc nemal voľný termín, no kamarátka kamarátky poznala jedného „dobrého“ v Turecku, a tak sa bez ďalších okolkov Aida objednala tam.

Okrem faziet, ktoré v úvode naozaj vzbudzovali obavy, jej návštevu sprevádzali aj mnohé iné nepríjemnosti. Lekár si uprostred zákroku odbehol do obchodu kúpiť ovocie, potom si urobil prestávku a ponúkol jej vodnú fajku a napokon ju – teraz sa drž – požiadal o ruku. Dá sa teda s určitosťou povedať, že nabudúce Aida radšej počká na termín doma.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť