Žena si kúpila hračku pre dospelých na eBayi. Zabudla však, že je prihlásená z maminho účtu

A galiba bola na svete…

Zdroj: © Shutterstock

Tvoji rodičia a tvoj sexuálny život. Aj napriek tomu, že sa obe záležitosti pýšia prívlastkom „tvoje“, nemali by sa nikdy, a to za žiadnych okolností, miešať dohromady. Jasné, rodičia vedia, že sexuješ. Nie sú včerajší. A asi tušia aj to, že ak momentálne nesexuješ, uspokojuješ potreby tohto druhu inak, svojpomocne.

Ale tam to končí. Vedia to a bodka, netreba to vyťahovať a detailne sa v tom rýpať. Lenže, ak nechceš, aby sa jednotliví príslušníci famílie starali do toho, čím obriaďuješ svoje ústrojenstvo, mal by si dodržiavať určité pravidlá. Po prvé, nemastiť pižmoňa uprostred obývačky. Po druhé, neškrabať chacharu s otvorenými dverami.

© Shutterstock

A po tretie? No hádam už len neobjednávať si hračky erotického charakteru z maminho účtu na eBayi. Toto pravidlo je asi to najdôležitejšie (aj keď tá obývačka…) a asi aj celkom logické, no aj tak sa ho niekomu podarilo porušiť. Jessica Smith. Tak sa volá 22-ročná žena z britského Chesteru, ktorá sa nedávno rozhodla okoreniť svoje intímne radovánky.

Keď sa od kamarátky dozvedela, že ľudia na eBayi dražia erotické hračky, neváhala ani sekundu. A rozhodla sa do jednej takej aukcie zapojiť. Všetko išlo podľa plánu – Jessica sa nevzdávala, prihadzovala, až sa jej napokon za 13 libier podarilo ukoristiť celkom schopné dildo. Bola z neho nadšená…

Konverzácia s mamou, akú nechce zažiť nikto

jessicaxamy / Twitter / úprava redakcie

To však ešte netušila, že počiatočná radosť z nového prírastku do rodiny čoskoro spľasne ako bublina. A tak sa aj stalo. Netrvalo dlho a od mamy jej prišla správa so screenshotom potvrdenia objednávky. „To čo je?“ stálo v správe aj so sprievodom smejúcich sa smajlíkov. V tej rane by sa Jessica najradšej od hanby prepadla.

Lenže škody už boli napáchané a v tejto fáze už niet cesty späť. Preto sa z toho Jessica rozhodla niečo vyťažiť a keď už nič lepšie, aspoň pobaví davy. Konverzáciu s mamou teda zavesila na Twitter. „Ako ide vaša karanténa? Ja som si práve kúpila dildo z maminho účtu na eBayi,“ písala v príspevku. Ten sa okamžite stal virálom a momentálne má už viac než 90-tisíc lajkov.

Zdroj: jessicaxamy / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
10
Uups
Haha Haha
72
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nezmyselné veci, ktoré sa dejú vo filmoch a v seriáloch, no v živote sú nereálne

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME