Štvrtok 27.1.2022
sk
Bohuš
cz
Ingrid

Tvoji rodičia a tvoj sexuálny život. Aj napriek tomu, že sa obe záležitosti pýšia prívlastkom „tvoje“, nemali by sa nikdy, a to za žiadnych okolností, miešať dohromady. Jasné, rodičia vedia, že sexuješ. Nie sú včerajší. A asi tušia aj to, že ak momentálne nesexuješ, uspokojuješ potreby tohto druhu inak, svojpomocne.

Ale tam to končí. Vedia to a bodka, netreba to vyťahovať a detailne sa v tom rýpať. Lenže, ak nechceš, aby sa jednotliví príslušníci famílie starali do toho, čím obriaďuješ svoje ústrojenstvo, mal by si dodržiavať určité pravidlá. Po prvé, nemastiť pižmoňa uprostred obývačky. Po druhé, neškrabať chacharu s otvorenými dverami.

© Shutterstock

A po tretie? No hádam už len neobjednávať si hračky erotického charakteru z maminho účtu na eBayi. Toto pravidlo je asi to najdôležitejšie (aj keď tá obývačka…) a asi aj celkom logické, no aj tak sa ho niekomu podarilo porušiť. Jessica Smith. Tak sa volá 22-ročná žena z britského Chesteru, ktorá sa nedávno rozhodla okoreniť svoje intímne radovánky.

Keď sa od kamarátky dozvedela, že ľudia na eBayi dražia erotické hračky, neváhala ani sekundu. A rozhodla sa do jednej takej aukcie zapojiť. Všetko išlo podľa plánu – Jessica sa nevzdávala, prihadzovala, až sa jej napokon za 13 libier podarilo ukoristiť celkom schopné dildo. Bola z neho nadšená…

Konverzácia s mamou, akú nechce zažiť nikto

jessicaxamy / Twitter / úprava redakcie

To však ešte netušila, že počiatočná radosť z nového prírastku do rodiny čoskoro spľasne ako bublina. A tak sa aj stalo. Netrvalo dlho a od mamy jej prišla správa so screenshotom potvrdenia objednávky. „To čo je?“ stálo v správe aj so sprievodom smejúcich sa smajlíkov. V tej rane by sa Jessica najradšej od hanby prepadla.

Lenže škody už boli napáchané a v tejto fáze už niet cesty späť. Preto sa z toho Jessica rozhodla niečo vyťažiť a keď už nič lepšie, aspoň pobaví davy. Konverzáciu s mamou teda zavesila na Twitter. „Ako ide vaša karanténa? Ja som si práve kúpila dildo z maminho účtu na eBayi,“ písala v príspevku. Ten sa okamžite stal virálom a momentálne má už viac než 90-tisíc lajkov.

Zdroj: jessicaxamy / Twitter


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť