Žena si lacno a jednoducho vyrobila vlastný kostým Kim Kardashian

Hit z Met Gala aj v tvojom šatníku!

Zdroj: profimedia

Keď sa pred niekoľkými dňami na Met Gala objavila Kim Kardashian v čierno-čiernej róbe, ktorá zakrývala celé jej telo vrátane tváre, internet mal postarané o novú senzáciu. Módne aj bulvárne médiá analyzovali tento odev, kým iná časť internetovej populácie si z neho intenzívne uťahovala.

Je jasné, že najmocnejšiu influencerku na svete sa budú snažiť napodobniť davy žien. Platí to aj v prípade tohto odvážneho a nezvyčajného outfitu? Tu sa počty zrejme troška zredukujú, pretože väčšina žien sa na galavečeroch túži skôr ukazovať, než skrývať pod čiernou látkou. Jedinečný model od Balenciagy je zároveň asi dosť veľkou investíciou.

profimedia

Lacná alternatíva

Ako si poradiť, keď sa chceš podobať hviezdnej Kim, no máš hlboko do vrecka? Existuje lacnejšia a dostupnejšia alternatíva, ktorá by umožnila premeniť sa na čierny prízrak aj obyčajným ženám? Charlotte Sturge vie, ako na to! S internetom sa podelila o svoj brilantný plán, ako napodobniť Kim pomocou kusov oblečenia, ktoré sa bežne nachádzajú v domácnosti.

profimedia

Outfit na párty

Idea k výrobe tejto pôvabnej módnej kreácie sa v hlave 34-ročnej Charlotte zrodila po tom, čo sa dozvedela o pripravovanej párty, organizovanej futbalovým klubom jej dcéry. Dresscode si pýtal niečo na úrovni, a čo má vyššiu úroveň ako outfity módnej smotánky z Met Gala? Charlotte vraví, že nápad sa pozdával každému, okrem jej vlastnej rodiny.

Manžel a deti spočiatku vôbec nechápali, o čo ide, a potomstvo dokonca zostalo troška vystrašené. Charlotte hovorí, že pančucha na hlave je prekvapivo praktická vec. Vidí cez ňu bez problémov a vďaka nej jej odpadá jedna z povinností – nemusí nosiť makeup. Veľkou nevýhodou vraj môže byť nemožnosť piť cez ňu víno…

profimedia

Zdroj: profimedia.sk

Čítaj ďalej: Kim Kardashian na Met Gala pripomínala strašidlo

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
5 otravných situácií, keď už máš toho naozaj plné zuby


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME