Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej

Všetci veľmi dobre poznáme ten pocit, keď sa nám za nič na svete nechce ísť na udalosť, na ktorej sme prisľúbili účasť. Dosť podobne na tom, zrejme, bola aj hrdinka tohto príbehu, ktorú na konských dostihoch ITV Racing zachytilo očko kamery.

Nebolo by na tom, samozrejme, nič zvláštne, keby zábery neodhalili Angličankino tajomstvo. Namiesto klasického ďalekohľadu mala totiž v ruke atrapu ploskačky, z ktorej si nenápadne upíjala alkohol.

vat19.com (https://www.vat19.com/item/sneaky-flasks-binoculars-hairbrush-umbrella)

Či už to bolo z nudy alebo kvôli zime, sme sa zatiaľ nedozvedeli, no anonymná slečna si ihneď po zverejnení krátkeho gifu, priamo na twitteri organizátora dostihov, získala sympatie celého internetu. Okrem toho, všetci veľmi dobre vieme, že ceny za jedlo a nápoje sú na podobných akciách poriadne nafúknuté a čo je doma, to sa počíta, no nie?

Nuž, rok 2019 odštartoval skutočne vo veľkom. Treba však uznať, že slečna svojím elegantným popíjaním dokonale zapadla medzi ostatných návštevníkov dostihov. Ako ste si mohli všimnúť, pán za ňou mal okolo krku tiež ďalekohľad, ktorý však bol, pravdepodobne, skutočný.

Dievčina sa v komentároch dočkala pozitívnych ohlasov typu: „OBROVSKÝ rešpekt pre túto slečnu“, či „Zatiaľčo my žijeme v roku 2019, toto dievča je už v roku 2098“. Iní tiež nezabudli podotknúť dôležitý postreh: „Ľudia, dávajte si pozor. Odteraz nám budú pri vstupe kontrolovať ďalekohľady rovnako ako tašky.“

Zdroj: ladbible.com
Titulná fotka: ITV Racing / twitter.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť