Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Všetci veľmi dobre poznáme ten pocit, keď sa nám za nič na svete nechce ísť na udalosť, na ktorej sme prisľúbili účasť. Dosť podobne na tom, zrejme, bola aj hrdinka tohto príbehu, ktorú na konských dostihoch ITV Racing zachytilo očko kamery.

Nebolo by na tom, samozrejme, nič zvláštne, keby zábery neodhalili Angličankino tajomstvo. Namiesto klasického ďalekohľadu mala totiž v ruke atrapu ploskačky, z ktorej si nenápadne upíjala alkohol.

vat19.com (https://www.vat19.com/item/sneaky-flasks-binoculars-hairbrush-umbrella)

Či už to bolo z nudy alebo kvôli zime, sme sa zatiaľ nedozvedeli, no anonymná slečna si ihneď po zverejnení krátkeho gifu, priamo na twitteri organizátora dostihov, získala sympatie celého internetu. Okrem toho, všetci veľmi dobre vieme, že ceny za jedlo a nápoje sú na podobných akciách poriadne nafúknuté a čo je doma, to sa počíta, no nie?

Nuž, rok 2019 odštartoval skutočne vo veľkom. Treba však uznať, že slečna svojím elegantným popíjaním dokonale zapadla medzi ostatných návštevníkov dostihov. Ako ste si mohli všimnúť, pán za ňou mal okolo krku tiež ďalekohľad, ktorý však bol, pravdepodobne, skutočný.

Dievčina sa v komentároch dočkala pozitívnych ohlasov typu: „OBROVSKÝ rešpekt pre túto slečnu“, či „Zatiaľčo my žijeme v roku 2019, toto dievča je už v roku 2098“. Iní tiež nezabudli podotknúť dôležitý postreh: „Ľudia, dávajte si pozor. Odteraz nám budú pri vstupe kontrolovať ďalekohľady rovnako ako tašky.“

Zdroj: ladbible.com
Titulná fotka: ITV Racing / twitter.com


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.