Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 30.5.2023
sk
Ferdinand
cz
Ferdinand

Žena si najala nájomného vraha na vraždu vlastnej dcéry. Zálusk mala na jej byt

Možno keby siahla hlbšie do peňaženky, dopadlo by to inak.


67-ročná pani z ruského Krasnojarsku je obvinená z objednávky vraždy svojej 48-ročnej dcéry. Motívom malo byť zdedenie jej bytu. Dôchodkyňa sa so zlovestným plánom zdôverila známemu, ktorý vraj pozná človeka ochotného za mešec rubľov vyriešiť jej problém.

Horlivý sprostredkovateľ im 19. apríla 2023 zorganizoval stretnutie v mestskom parku. Predmetom nenápadného rokovania boli podrobnosti a spôsob vykonania masívnej ujmy na zdraví. Nájomnému vrahovi dôchodkyňa sľúbila 80-tisíc rubľov (935 eur), keď predloží dôkazy o vražde dcéry.

Žena si najala hitmana na vraždu vlastnej dcéry. Zálusk mala na jej byt
Shutterstock

Namiesto toho, aby najatý vrah zlikvidoval cieľ objednávky, išiel na políciu a prezradil im výsledok svojho výletu do parku. Aby policajti zhromaždili dôkazy potrebné na vznesenie obvinenia voči žene, kázali mu pokračovať v hre a pomohli mu zinscenovať vraždu. O matkiných úmysloch informovali budúcu obeť a požiadali ju o niečo osobné, čím by falošný assassin mohol deklarovať vykonanie masakra.

Monsters of Rock 1991, Metallica, Moskva, jeden z najväčších koncertov

Určite si prečítaj:

Ako vyzeral jeden z najväčších koncertov na svete? Zo záberov budeš mať zimomriavky

Tretieho mája nájomný vrah, konajúci pod dohľadom ruských vyšetrovateľov, oznámil milujúcej matke, že splnil časť svojej dohody a dcéru dobodal. Ako dôkaz predložil jej tašku. Ešte v ten deň previedla na jeho účet sľúbených 80-tisíc rubľov.

Po zhromaždení dôkazov polícia ženu zatkla a obvinila zo spáchania trestného činu organizácie a prípravy nájomnej vraždy.

Žena si najala hitmana na vraždu vlastnej dcéry. Zálusk mala na jej byt
Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Monika Suchá
Píšem prstami, myslím hlučným vnútorným hlasom. Atakujem zaujímavými témami, ktoré musia prilákať najskôr mňa, kým ich vyzradím druhým. Konvenčne do nich badurkujem ironický a sarkastický tone of voice.Vo voľnom čase neznášam decká, obľubujem pondelky, bad days sú nedeľky. Rada si umývam zuby a šparchám sa vatovými tyčinkami v uškách. Také uspokojujúce.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje