Žena si objednala mramorovú dosku na krájanie. To, čo jej prišlo, si vyžaduje cenzúru

Takéto prekvapenie ozaj nečakala.

Zdroj: © Shutterstock

Pri nakupovaní cez internet je vždy určitá šanca, že ti príde holý ch*j. Ale aj tak dúfaš, že nie alebo minimálne nie doslovne. Bohužiaľ, tejto slečne z Twitteru hviezdy nepriali a ako dopadla jej nedávna objednávka, je vám už asi jasné.

Voči online nákupom sú niektorí ľudia stále skeptickí, a niet sa čomu diviť. Internet je plný komických obrázkov, ktoré ich nedôveru len prehlbujú, stačí do vyhľadávača zadať „očakávanie verzus realita“ a bum. Jedna pohroma za druhou. Je úplne jedno, aké má produkt či samotný e-shop recenzie, aj tak sa môže stať, že práve tvoj kus bude nefunkčný, škaredý či chybný.

© Shutterstock

Presne to sa stalo kamarátke ženy, ktorá na Twitteri vystupuje pod menom @tbcstan. Tá si za 15 dolárov (cca 13 eur) z Amazonu objednala dosku na krájanie s mramorovou potlačou a už v úvode treba podotknúť, že to, čo jej prišlo do schránky, si vyžaduje značnú cenzúru. Amazon je renomovaná značka, najpopulárnejší online predajca na svete… a predsa sa stalo toto.

Jej doska má pipík. Seriózne, vážne je krížom cez ňu jeden obrovský falus so žilkami, žaluďom… jednoducho na drzovku so všetkým, čo má mužský pohlavný orgán mať, aby sa ani omylom nedal zameniť za banán. Lebo toto nie je banán. Ani drobná dizajnérska chybička.

Otázkou je, ako toto vôbec prešlo výrobnou linkou bez toho, aby sa niekto prizrel bližšie (alebo z diaľky, lebo… aj z diaľky stačí) a zistil, že toto nie je práve family-friendly vzhľad, aký by bežná doska na krájanie mať mala. Mal kontrolór kvality opicu? Alebo bol rovno na PN-ke a nikto sa ho neobťažoval zastúpiť? Ako sa toto stalo?! 

Pochopiteľne, bizarná doska je vhodný materiál na Twitter, preto sa o ňu užívateľka neváhala podeliť. Príspevok sa stal okamžitým virálom a momentálne má viac ako 300-tisíc lajkov a tisícky vtipných komentárov. „Keď si po rozchode a úplne všetko ti pripomína tvojho ex,“ napísala jedna z užívateliek. „Vieš mi poslať link? Čisto na vedecké účely,“ napísala zase ďalšia.

Zdroj: tbcstan / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
9
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
48
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Tieto verejné toalety majú priehľadné steny. Aký trik používajú na zabezpečenie súkromia?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME