Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

Objednávanie z internetu nemusí vždy dopadnúť podľa našich predstáv. Hlavne, ak sa rozhodneme objednávať z rôznych pofidérnych stránok, ktoré ponúkajú tovar lacnejšie. Prekvapená bola aj slečna, ktorá si objednala slúchadlá. Tie, ktoré jej prišli, sa vôbec nestotožňovali s jej predstavou. Zábavný príbeh sa objavil na webe mirror.

Nástrahy online nakupovania

Pri nakupovaní „fake“ vecí či alternatív, ktoré sú lacnejším variantom, musíme počítať s tým, že možno nepríde tovar, aký sme si úplne predstavovali. Ak sme dôslední, vyberieme si predajcu s dobrými hodnoteniami, skontrolujeme si, čo môžeme očakávať, a nemusíme sa ničoho obávať. Raz za čas sa však stane, že nás nemilo prekvapí tovar, ktorý sme si predstavovali trochu inak.

Takýto tovar neočakávala

Istá slečna si v známom online obchode Amazon objednala napodobeninu slúchadiel AirPods, ktoré vyrába Apple. Slúchadlá mali stáť okolo 50 libier, čo je približne o 90 libier nižšia suma, ako za originálne slúchadlá. Slúchadlá mali prísť aj s malým puzdrom, do ktorého si ich môže človek odložiť.

To, čo však prišlo, slečnu nemilo prekvapilo. Už keď videla, aký obrovský balíček jej prišiel, musela tušiť, že niečo nie je v poriadku. Prišli jej síce slúchadlá, no tie sú také obrovské, že sú väčšie ako jej hlava. Pripomínajú skôr fén na vlasy, a nie niečo, čo by sa ti malo zmestiť do vrecka nohavíc. Fotografie boli zverejnené na jej účte na Twitteri, ktorý je momentálne v tomto čase zmazaný.

Treba si vždy dávať pozor na veľkosť

Príspevok s gigantickými slúchadlami si za krátky čas získal obrovskú pozornosť a ešte pred vymazaním účtu mal 385 000 lajkov a viac ako 3 000 komentárov. Medzi komentármi sa objavili aj poznámky o tom, že sú to slúchadlá pre slony, prípadne, že sú to slúchadlá pre nejakých obrov. Niekto sa dokonca slečny opýtal, či si kúpila správnu veľkosť. Iný komentujúci zas poznamenal, že si nemá robiť starosti, lebo do slúchadiel určite dorastie.

So svojím nákupom a so slávou, ktorá sa jej dostala, asi nebola úplne spokojná. Nuž, nástrahy nakupovania online sú aj takéto a občas sa im skrátka nevyhneme.

Zdroj: mirror.co.uk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť