Žena si objednala z internetu slúchadlá. To, čo jej prišlo, ju poriadne prekvapilo

Nik by nečakal, že si má pri slúchadlách dávať pozor na správnu veľkosť.

Zdroj: Shutterstock

Objednávanie z internetu nemusí vždy dopadnúť podľa našich predstáv. Hlavne, ak sa rozhodneme objednávať z rôznych pofidérnych stránok, ktoré ponúkajú tovar lacnejšie. Prekvapená bola aj slečna, ktorá si objednala slúchadlá. Tie, ktoré jej prišli, sa vôbec nestotožňovali s jej predstavou. Zábavný príbeh sa objavil na webe mirror.

Nástrahy online nakupovania

Pri nakupovaní „fake“ vecí či alternatív, ktoré sú lacnejším variantom, musíme počítať s tým, že možno nepríde tovar, aký sme si úplne predstavovali. Ak sme dôslední, vyberieme si predajcu s dobrými hodnoteniami, skontrolujeme si, čo môžeme očakávať, a nemusíme sa ničoho obávať. Raz za čas sa však stane, že nás nemilo prekvapí tovar, ktorý sme si predstavovali trochu inak.

Takýto tovar neočakávala

Istá slečna si v známom online obchode Amazon objednala napodobeninu slúchadiel AirPods, ktoré vyrába Apple. Slúchadlá mali stáť okolo 50 libier, čo je približne o 90 libier nižšia suma, ako za originálne slúchadlá. Slúchadlá mali prísť aj s malým puzdrom, do ktorého si ich môže človek odložiť.

To, čo však prišlo, slečnu nemilo prekvapilo. Už keď videla, aký obrovský balíček jej prišiel, musela tušiť, že niečo nie je v poriadku. Prišli jej síce slúchadlá, no tie sú také obrovské, že sú väčšie ako jej hlava. Pripomínajú skôr fén na vlasy, a nie niečo, čo by sa ti malo zmestiť do vrecka nohavíc. Fotografie boli zverejnené na jej účte na Twitteri, ktorý je momentálne v tomto čase zmazaný.

Treba si vždy dávať pozor na veľkosť

Príspevok s gigantickými slúchadlami si za krátky čas získal obrovskú pozornosť a ešte pred vymazaním účtu mal 385 000 lajkov a viac ako 3 000 komentárov. Medzi komentármi sa objavili aj poznámky o tom, že sú to slúchadlá pre slony, prípadne, že sú to slúchadlá pre nejakých obrov. Niekto sa dokonca slečny opýtal, či si kúpila správnu veľkosť. Iný komentujúci zas poznamenal, že si nemá robiť starosti, lebo do slúchadiel určite dorastie.

So svojím nákupom a so slávou, ktorá sa jej dostala, asi nebola úplne spokojná. Nuž, nástrahy nakupovania online sú aj takéto a občas sa im skrátka nevyhneme.

Zdroj: mirror.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
30
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia z internetu sa podelili o najškaredšie veci, ktoré vlastnia

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME