Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 5.2.2023
sk
Agáta
cz
Dobromila

O zradnosti nakupovania cez internet sa určite presvedčilo už mnoho z nás. Nízke ceny zahraničných eshopov nám niekedy dokážu doslova zatemniť zmýšľanie a tak nakupujeme aj to, čo nepotrebujeme.

Realita je však častokrát taká, že ilustračné fotky majú s doručeným tovarom, ktorý k nám často cestuje týždne až mesiace, pramálo spoločné. Podobný prípad sa stal aj 28-ročnej Lise z Edinburghu. Vianočná atmosféra ju pochytila natoľko, že sa rozhodla zaobstarať kostým sexy Santu.

Miniatúrny odev sa síce na ebayi predával len v jednej, univerzálnej veľkosti, no zato s lákavou cenovkou, necelých 8€. A tak Lisa nelenila a v domnení výhodnej kúpi a vedomia, že nosí veľkosť S/M, kostýmček objednala.

ebay.com

Popis produktu uvádzal, že kostým je elastický, no Lisa mala veľmi veľký problém napchať sa doň. Kostým som si chcela obliecť na vianočný pole dance workshop, na ktorom budem učiť základy tanca na tyči. To, čo mi však prišlo, vyzerá nevkusne a lacno.“

„Hneď, ako mi bol balík doručený, som si išla ešte raz prečítať popis produktu, v ktorom bolo napísané, aký je kostým pohodlný a tiež veta ‚materiál kostýmu je vysokej kvality a na postave vyzerá skvelo‘. Premerala som handru, ktorá mi prišla a rozmery absolútne nesedeli s číslami, aké uvádzal predávajúci.“

Lisa Williamson / facebook.com
Lisa Williamson / facebook.com

Dvojnásobná mama Lisa sa kostým nakoniec rozhodla vyskúšať a musíte uznať, že výsledok je skutočne komický. Aj napriek tomu sa však pobrala svoje fotky zverejniť na internet, aby svojich známych upozornila, že si majú dávať pri internetovom nakupovaní väčší pozor. „Na objednávku som čakala celú večnosť a jediné, čo je rovnaké, je farba.“ Zo strany predajcu na ebayi sa Lisa dočkala vrátenia dvoch eur s tým, že si kostým môže nechať.

https://giphy.com/gifs/filmeditor-movie-mean-girls-3o7aTLkyh3yAG6DEuQ

Zdroj: mirror.co.uk
Titulná fotka: Lisa Williamson / facebook.com, ebay.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť