Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš

Žena si omylom objednala pizzu na adresu svojho ex. Kuriér ju doručil aj s horúcimi pikoškami

Keď si objednávala jedlo, takýto vývoj situácie určite nečakala.


Pokiaľ si z jednej aplikácie zvykneš objednávať jedlo na viacero rôznych adries, už sa ti asi stalo, že si sa pomýlil. „Stojím pred kancelárskou budovou, no nikde sa nesvieti,“ volá ti zmätený kuriér a teba doma pred telkou ide od jedu rozdrapiť. Si hladný ako vlk a tvoja večera je na opačnom konci mesta. Super.

Prekvapivo, niekedy aj takáto – na prvý pohľad nemilá – skutočnosť vie vyústiť do vskutku zábavnej situácie. Dôkazom je aj slečna menom Deanna Warren, ktorá na TikToku vystupuje ako @deannanicole96. Nedávno sa na sociálnej sieti podelila o záznam z bezpečnostnej kamery, ktorý zachytáva jej rozhovor s klebetným doručovateľom pizze.

Chcela pizzu, dostala pikošky o svojom ex

Deanna si chcela večer s kamarátkami spríjemniť tým najlepším z talianskej kuchyne – pizzou. Pri objednávaní si neskontrolovala, kam presne jedlo posiela, a čo čert nechcel, kuriér sa s jej večerou objavil na starej adrese. Tá bola, zhodou nešťastných okolností, adresou jej bývalého priateľa.

@deannanicole96

When your pizza mistakenly gets delivered to your ex’s house. I will never recover 💀

♬ original sound – Deanna Warren

Keď sa konečne stretli na správnom mieste, ona, kuriér aj pizza, chlapík hodil diskrétnosť za hlavu a povedal jej presne, čo sa v dome jej ex odohrávalo. „Chalan povedal, že si žiadnu pizzu neobjednal,“ vysvetľuje zarastený muž v strednom veku vo videu, ktoré doposiaľ nazbieralo viac ako 15 miliónov zhliadnutí.

Ex frajer chcel vedieť, na aké meno je vedená objednáva. Akonáhle kuriér odhalil, že ide o Deannu, objavila sa za mladíkom jeho nová priateľka a otrávene poznamenala: „To je jeho bývalá! Bože, myslíš, že to je preto, že ťa dnes videla?!“ Deannine kamarátky neverili vlastným ušiam, o čom jasne svedčí synchrónne „Čo?!“, ktoré možno počuť v pozadí. Možno s určitosťou povedať, že takéto zákulisné pikošky ony ani Deanna nečakali.

doručovateľ, donáška, pizza, TikTok, viral, bývalý frajer, ex, virálne video
Shutterstock

Kuriér si vyslúžil titul „najlepšieho doručovateľa“

Ľudí na internete celá interakcia náramne pobavila. „Ak môj doručovateľ pizze nepríde s klebetami o mojom ex, tak nech ani nechodí,“ napísal niekto v komentároch. „A cena za najlepšieho doručovateľa pizze putuje k…“ vyjadril sa zase ďalší. „Pizza jej možno medzičasom vychladla, ale nemôže poprieť, že to stálo za to,“ dodal ktosi iný.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.