Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Asi jedna z tých nepríjemnejších vecí, ktorá sa manželom môže prihodiť, je, keď jeden z nich stratí snubný prsteň. Predsa len, tieto prstene si mnohé páry uschovávajú a majú pre nich veľkú osobnú hodnotu. Zvyčajne ich teda strážia ako oko v hlave, ale niekedy to nestačí.

Ako informoval portál Metro, svoje o tom vie aj Jo Carter z Walesu vo Veľkej Británii. Jej snubný prsteň mal hodnotu 3,000 libier a zničená Jo si uvedomila, že ho pravdepodobne omylom vyhodila, keď upratovala byt. Celá nešťastná sa s tým zverila manželovi Craigovi, a ten rozhodne na nič nečakal.

Obratom kontaktoval miestnu smetiarsku spoločnosť a informoval ju o celej situácii. Čierneho Petra v podobe hľadania prsteňa si vytiahli smetiari Rhys a Darren. Prehrabávali sa obrovským množstvom odpadkov a snažili sa cenný šperk nájsť, pričom im pomocnú ruku podal aj Craig.

Celé hľadanie trvalo 45 minút a malo šťastný koniec, keďže sa snubný prsteň našiel. Jo si tak mohla zhlboka vydýchnuť. Vyjadrila sa, že jej spadol kameň zo srdca a pochvalne sa tiež vyjadrila na adresu dvoch smetiarov. „Ich láskavosť a dobré srdcia ma dojali k slzám,“ dodala.

Zdroj: metro.co.uk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť