Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Žena si z internetu objednala priliehavé šaty. Prišlo jej „ružové vrece na smeti“

Aj takto môže dopadnúť nakupovanie oblečenia cez internet.


Tri hodiny ráno a ty sa so stiahnutými polkami zakrádaš vlastným bytom s cieľom nájsť zdroj toho desivého šuchotania… len aby si zistil, že to zase raz tvoja mačka prevrhla smetný kôš, aby sa mohla zamotať do vreca na odpadky. Ak sa ti to už niekedy stalo a povedal si si „wau, chodiť po svete v igelitke vyzerá ako zábava“, potom sme našli presne produkt, ktorý si musíš tento rok vypýtať od Ježiška. Neoľutuješ.

Objednávať si veci z internetu so sebou vždy nesie určité riziko. Nesadne ti veľkosť, príde iná farba, produktová fotka sa vôbec nezhoduje s tým, čo ti nakoniec poslali… Môžeš čítať recenzie, koľko chceš, stále je tu šanca, že budeš ten jeden z milióna, ktorému sa v schránke napokon ocitne úplný šmejd. Táto slečna vie o tom svoje.

Shutterstock

Tešila sa na pekné šaty, dostala vrece na smeti

Mladá slečna, ktorá na TikToku vystupuje ako @havianaaaaaa__, sa nedávno na sociálnej sieti podelila o totálne fiasko, po ktorom tak skoro nakupovať oblečenie z internetu asi nebude. Zo známeho obchodu Pretty Little Things si kúpila priliehavé ružové šaty z polyuretánu za zhruba 30 eur, ktorými podľa popisu na webstránke človek „nemá čo pokaziť“. To ale očividne nebola tak celkom pravda.

Video, z ktorého sa stal okamžitý virál s viac ako 2 miliónmi zhliadnutí, je toho jasným dôkazom. Je jasné, že postavička ako presýpacie hodiny nikdy nie je súčasťou balenia, aj napriek tomu človek tak akosi podvedome očakáva, že v tom nebude vyzerať ako úplný idiot. Nanešťastie, táto zákazníčka presne tak vyzerala.

„Pretty Little Things majú svoje dni spočítané,“ píše vo videu, na ktorom sa momentálne baví celý internet. Ľudia si, pochopiteľne, neodpustili uštipačné komentáre, ktoré si však tento unikátny look priam pýta. „Fíha. Ružové vrece na odpadky som teda ešte nevidela,“ napísala jedna z komentujúcich. „Kedysi som mala príručnú batožinu, ktorá vyzerala presne takto,“ vyjadrila sa zase ďalšia. „Vďakabohu. Presne tieto šaty som si chcela objednať, aspoň ušetrím,“ poďakovala sa za recenziu tretia.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť