Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

Mnoho z nás, hyperaktívnejších jedincov, zúfalo hľadá spôsoby, ako sa zabaviť počas dní strávených v domácej karanténe. Už si prečítal všetky knižky, bezduché sledovanie seriálov ťa už tiež prešlo a tvoja rodina ti už lezie na nervy do takej miery, že pokusy hrať „Človeče, nehnevaj sa“ by neskončili bez vzájomnej ujmy na zdraví.

A preto rozmýšľaš, ako naložiť s voľným časom. Podobný problém mala aj Škótka, o ktorej píše portál Unilad. A tak si ho vyplnila po svojom. Či nemala radšej hrať online šachy, posúď sám.

Originálna aktivita

Namiesto toho, aby sa išla poprechádzať alebo si prečítala nejakú knihu, sa Jen Stewart rozhodla, že sa sama potetuje. Urobila tak na základe obrázku, ktorý jej poslal kamarát. Na ňom bol zvečnený hlavný hrdina kultového seriálu Simpsonovci, tatko Homer. A tak slečna neotáľala a pustila sa do práce.

Výzva na Instagrame

Animovanú postavičku si dvadsaťdvaročná Jen svojpomocne vytetovala na členok. Skicu, podľa ktorej „dielko“ zhotovila, získala po výzve, ktorú zverejnila v príbehu na Instagrame. Chcela, aby jej ľudia poslali kresby a ona si následne vybrala tú, ktorá sa jej najviac páčila. Vyhral Homer.

Corona Simpson

Na Twitteri neskôr uverejnila výsledok s nie príliš natešeným komentárom. Jen tam píše, že si zhotovila desivé tetovanie a teraz s tým bude musieť žiť na veky vekov. Príspevok, ktorý bol zdieľaný minulý týždeň, si vyslúžil 71 000 lajkov a vyše 6000 zdieľaní. Reakcie na jej počin boli rôzne, ľudia to väčšinou brali s humorom. Jeden muž pomenoval jej bizarné tetovanie „Corona Simpson“.

Mnohí komentujúci ju pochválili, jedna žena jej dokonca napísala, že je jej vďačná za to, že sa spomedzi pochmúrnych správ mohla pozrieť na niečo vtipné a že sa vďaka nej schuti zasmiala. Je otázkou, či príde deň, keď sa na tom bude smiať aj samotná Jen, no istotou ostáva, že na toto obdobie bude mať ešte špecifickejšie spomienky ako my ostatní.

Zdroj: Unilad


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť