Žena si z nudy rozhodla zhotoviť vlastnoručné tetovanie. Hneď to oľutovala

„Zabila“ čas naozaj netradične.

Zdroj: jenstu_ / twitter.com

Mnoho z nás, hyperaktívnejších jedincov, zúfalo hľadá spôsoby, ako sa zabaviť počas dní strávených v domácej karanténe. Už si prečítal všetky knižky, bezduché sledovanie seriálov ťa už tiež prešlo a tvoja rodina ti už lezie na nervy do takej miery, že pokusy hrať „Človeče, nehnevaj sa“ by neskončili bez vzájomnej ujmy na zdraví.

A preto rozmýšľaš, ako naložiť s voľným časom. Podobný problém mala aj Škótka, o ktorej píše portál Unilad. A tak si ho vyplnila po svojom. Či nemala radšej hrať online šachy, posúď sám.

Originálna aktivita

Namiesto toho, aby sa išla poprechádzať alebo si prečítala nejakú knihu, sa Jen Stewart rozhodla, že sa sama potetuje. Urobila tak na základe obrázku, ktorý jej poslal kamarát. Na ňom bol zvečnený hlavný hrdina kultového seriálu Simpsonovci, tatko Homer. A tak slečna neotáľala a pustila sa do práce.

Výzva na Instagrame

Animovanú postavičku si dvadsaťdvaročná Jen svojpomocne vytetovala na členok. Skicu, podľa ktorej „dielko“ zhotovila, získala po výzve, ktorú zverejnila v príbehu na Instagrame. Chcela, aby jej ľudia poslali kresby a ona si následne vybrala tú, ktorá sa jej najviac páčila. Vyhral Homer.

Corona Simpson

Na Twitteri neskôr uverejnila výsledok s nie príliš natešeným komentárom. Jen tam píše, že si zhotovila desivé tetovanie a teraz s tým bude musieť žiť na veky vekov. Príspevok, ktorý bol zdieľaný minulý týždeň, si vyslúžil 71 000 lajkov a vyše 6000 zdieľaní. Reakcie na jej počin boli rôzne, ľudia to väčšinou brali s humorom. Jeden muž pomenoval jej bizarné tetovanie „Corona Simpson“.

Mnohí komentujúci ju pochválili, jedna žena jej dokonca napísala, že je jej vďačná za to, že sa spomedzi pochmúrnych správ mohla pozrieť na niečo vtipné a že sa vďaka nej schuti zasmiala. Je otázkou, či príde deň, keď sa na tom bude smiať aj samotná Jen, no istotou ostáva, že na toto obdobie bude mať ešte špecifickejšie spomienky ako my ostatní.

Zdroj: Unilad

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
10
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
20
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
V Česku sa nachádza luxusný bunker v podzemí, o ktorom si možno netušil

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME