Žena si zabudla zložiť rúško pri fotení na vodičský preukaz. Ten jej ale aj tak vydali

Rúška sa stali takou neoddeliteľnou súčasťou našich životov, že ich takmer ani neregistrujeme.

Zdroj: Profimedia

Spočiatku nám ich nosenie pripadalo zvláštne, ale dnes to už väčšina z nás považuje za úplne normálne. Rúška sa jednoducho v čase pandémie stali každodennou súčasťou našich životov. Dokonca tak veľmi, že si ich zabudneme zložiť aj vtedy, keď by to bolo vhodné.

Svoje o tom vie aj 25-ročná Lesley Pilgrim z americkej Kalifornie. Ako píše aj portál LADbible, mladá žena sa bola dať odfotiť na vodičský preukaz. Vôbec si ale neuvedomila, že má na tvári rúško. Fotograf si to ale všimol a vyfotil Lesley ešte raz.

Profimedia

Nepríjemné prekvapenie

Zdalo by sa, že tým táto historka skončí, ale nebolo to tak. Keď totiž Lesley konečne prišiel jej preukaz, zistila, že je na ňom práve jej nepodarená fotka s rúškom.Myslela som si, že je to vtip,“ povedala mladá žena. „V prvom momente som sa na to len dívala a potrebovala trochu času, aby som to vôbec dokázala spracovať.“ Ako študentka právnickej fakulty si veľmi rýchlo uvedomila, že takýto preukaz je neplatný a ak by ho ukázala policajtom, dostala by sa do problémov.

„Poslala som teda ten preukaz niekoľkým kamarátom a chcela som sa poradiť, čo mám robiť. Ale oni sa len smiali,“ priblížila Lesley. Jej samotnej ale do smiechu veľmi nebolo, pretože to znamenalo, že sa musí znovu vybrať na úrad a celú procedúru vybavovania absolvovať ešte raz. Našťastie jej vydanie opravného preukazu už nezaúčtovali.

Profimedia

Preukaz s nevydarenou fotkou si ale ponechala a plánuje si ho zarámovať ako svojráznu spomienku na časy pandémie. Navyše sa ním v rámci zábavy pokúsila identifikovať pred niekoľkými ničnetušiacimi ľuďmi. „Prvýkrát, keď som preukaz podala čašníkovi, nepovedal vôbec nič,“ prezradila Lesley.

„Tak som si pomyslela, že sa pravdepodobne priamo pozrel na dátum narodenia. Ale potom moja kamarátka povedala Pozrite sa znovu na tú fotku!a on na to povedal, že si to všimol, ale nechcel ma uviesť do rozpakov, tak nič nepovedal. Pravý džentlmen!

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Muži sa na internete podelili o tajomstvá, ktoré ženám bežne nehovoria


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME