Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena

Online modeling sa stal tŕňom v oku vedenia školy. Ako píše portál LADbible, na svoju aktivitu na stránke OnlyFans doplatila 44-ročná Crystal Jackson a jej manžel Chris. Teda presnejšie povedané, ich deti. Tie škola vylúčila a rodičia im tak musia hľadať novú.

Stránka OnlyFans poskytuje ľuďom za platbu rôzne špeciálne fotografie či videá. Využívajú ju mnohí ľudia, vrátane umelcov či hudobníkov. Veľkej popularite sa ale teší aj medzi modelmi a modelkami, ktorí na ňu pridávajú viaceré šteklivé fotografie a videá.

Shutterstock

Obľúbenou sa stránka stala aj medzi sexuálnymi pracovníkmi (napr. pornohercami). Výhodou OnlyFans je, že skúsiť šťastie na nej môže vlastne ktokoľvek. Potom už záleží len na ňom, či si dokáže vybudovať stabilnú základňu fanúšikov (a z toho vyplývajúci príjem).

O to sa pokúsila aj 44-ročná Crystal, ktorá sa na OnlyFans prihlásila pod prezývkou Tiffany Poindexter. Urobila tak s cieľom trochu okoreniť svoj vzťah s manželom Chrisom. Začalo sa jej dariť a čoskoro sa tejto aktivite venovala na plný úväzok. Dokázala si tak zarobiť slušné peniaze, až 110-tisíc dolárov mesačne (viac ako 133-tisíc eur). Teraz sa ale objavil problém. O tom, ako si Crystal zarába, sa dozvedeli v katolíckej škole, ktorú navštevujú jej tri deti.

Profimedia

Vedeniu sa matkin modeling nepáčil a doplatili na to deti

Vedenie a učitelia nejavili pre Crystalin spôsob obživy príliš veľké pochopenie a napokon jej deti zo školy vylúčili so slovami „nech si nájdu inú školu“. Vedenie školy rodičom odkázalo, že Crystalin spôsob života sa nezhoduje s hodnotami školy, takže jej deti na nej ďalej študovať nemôžu.

„Boli sme neuveriteľne šokovaní, nahnevaní a znepokojení,“ povedala Crystal novinárom. „V nedeľu večer sme dostali e-mail s tým, že naše deti nie sú v škole vítané a že sa v pondelok nemajú vracať. Túto správu podľa nej veľmi zle prijali aj samotné deti. „Boli zmätené a v šoku. Povedali sme im, že škola tam nechce hlavne nás,“ dodala. „Povedali sme im: Nesúvisí to s vami, ale s tým, že sa im nepáči, že mama robí online modelku‚ – ale deti tomu aj tak príliš nerozumeli.“

Crystal poznamenala, že jej deti preplakali mnoho dní a chýbali im ich kamaráti. Celá skúsenosť jej podľa vlastných slov „zlomila srdce“. Nechápe tiež, prečo sa škola rozhodla takto podlo potrestať práve jej deti, ktoré s jej prácou nemajú nič spoločné.

Profimedia

Podľa rodičov ide o zákerný a podlý ťah

Veľmi negatívne tiež vnímajú fakt, že im svoje rozhodnutie oznámili až v nedeľu večer, teda tesne pred nástupom do školy. „Mali nám dať aspoň týždeň, aby sme o tom mohli deťom povedať a vybaviť potrebné veci. A tiež, aby sa mohli rozlúčiť,“ povedal Chris s tým, že ich deti proste „vytrhli s koreňmi a nedali im šancu zmieriť sa s tým“.

Podľa neho mohla škola pristúpiť na viacero kompromisných návrhov. „Mohli nám povedať, že do školy nesmieme, že deti bude musieť vyzdvihnúť niekto iný. Takto sme mohli fungovať do konca školského roka a potom by sme odišli,“ povedal.

Profimedia

„Nie je to vina detí!“ zdôraznila Crystal. „Ak rodič spácha zločin, vykopnete jeho dieťa zo školy? Nie, to neurobíte. My sme ale predsa ani žiadny zločin nespáchali! Je to strašne nefér voči našim deťom, sú veľmi dobré a milé, hovorili to aj ich učitelia.“

Je podľa nej znepokojivé, ako rýchlo sa dokázali vzťahy medzi školou a manželmi zmeniť. Crystal novinárom prezradila, že v škole často pomáhala ako dobrovoľníčka a mala s učiteľmi dobré vzťahy. „A potom odrazu sme sa z najlepších priateľov stali najväčšími nepriateľmi,“ zakončila.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.