Žena si získala svojimi „anti-selfie“ fotkami zo sveta tisícky fanúšikov

Tie najoriginálnejšie cestovateľské fotky, aké na sociálnej sieti nájdeš.

Zdroj: Ben Weber, Unsplash

Cestovanie už nie je také finančne náročné, ako bolo kedysi, čo má za dôsledok, že sa stalo koníčkom mnohých ľudí. Každý si chce svoje dobrodružstvá z ciest odfotiť a podeliť sa s nimi s ostatnými. Tým pádom sú cestovateľských fotiek plné aj sociálne siete. Mnohokrát sa však fotky od seba už príliš neodlišujú, na čo reagujú rôzne profily na sociálnych sieťach.

Buď si z rovnakých fotografií robia srandu tak, že z nich robia koláže, napodobňujú ich, alebo si nájdu úplne inú cestu. Podobne si z takýchto klišé cestovateľských fotografií strieľa aj Stephanie Leigh Rose, ktorá vytvára, ako ich sama nazýva, anti-selfie fotografie.

Stephanie nazýva svoje fotografie príznačne „Stefdies‘‘, čo nie je náhoda, keďže na fotografiách pózuje ležiac tvárou nadol, akoby práve umrela. Svoje fotografické diela označuje ako fotografickú performance sériu, ktorá má vyvolávať diskusiu o smrti, funkcii fotografie a rozvíjať predstavivosť.

Na fotky nemá žiadne špeciálne vybavenie, osvetlenie a ani profi fotoaparát. Autorka sama opisuje, že krása tejto série je práve v tom, že nič nie je nachystané a ide o prítomný okamih. Doslova schválne si Stephanie vyberá momenty, keď jej pózovanie na fotku vyvolá v jej okolí čo najväčší rozruch. STEFDIES má byť oslavou toho, že žijeme, nič viac, nič menej. 

Zdá sa, že tieto fotografie si obľúbilo poriadne veľa ľudí – na svojom Instagrame si Stephanie získala viac ako 23 000 fanúšikov. Niet sa čomu čudovať, je to príjemné a zároveň zábavné osvieženie Instagram feedu.

Zdroj: stefdies.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
18
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Avengers: Endgame dorazí do kín už zajtra. Ktoré marvelovky treba poznať pred návštevou kina?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME