Žena šikovne vybabrala s otravnými mužmi, ktorí jej sťažovali predaj topánok cez internet

„Môžem ich vidieť na tebe?“

Zdroj: Glen Carrie / Unsplash

Na internete je to samý úchyl. Infiltrovali sa úplne všade, na každý web, portál či sociálnu sieť a sú strategicky rozmiestnení tak, že každý deň natrafíš minimálne na jedného. Je úplne jedno, či hľadáš recept na sviečkovú alebo sa snažíš predať obnosené topánky… nájdu sa tam všade. A svoje o tom vie aj táto slečna.

Práve ona predáva na facebooku svoje staršie topánky a skúsenosti s indivíduami, ktoré ju obťažujú nemiestnymi poznámkami, má požehnane. Na Reddite sa však podelila o šikovný trik, ktorými ich hravo odbije. „Často mi píšu chlapi a pod zámienkou, že chcú kúpiť frajerke nové topánky, sa odo mňa snažia vytrieskať materiál na večernú honku,“ píše slečna vo svojom príspevku.

Zároveň pripojila aj niekoľko správ od potenciálnych kupcov, ktorí chcú lodičky zaobstarať pre svoje – možno neexistujúce – polovičky. „Môžeš ich odfotiť na sebe? Zobral by som ich priateľke na Valentína, ale potrebujem vedieť, ako vyzerajú na nohe,“ stálo v jednej z nich. A je to celkom pochopiteľné. Nemôžeš predsa kupovať topánky, keď nevieš, ako vyzerajú na nohe. 

When I’m selling my high heels on Marketplace. This is how I deal with dudes that pretend to want to buy my shoes to try and get some free wank bank material. This girl wasn’t born yesterday. My dog is happy to help. from insanepeoplefacebook

Dobre tomu rozumie aj sama slečna, preto im tento pohľad nemienila odoprieť. Zavolala teda na pomoc svojho štvornohého chlpáča, nastokla mu topánky na predné labky a cvak… fotka „na postave“ bola hotová. Svoje veľdielo rozposlala pofidérnym záujemcom, nanešťastie však zabudla dodať, ako naň reagovali.

Čo však vieme určite, je, ako na jej vychytávku reagovali ľudia na internete. Viete, tí normálni. Tí, ktorí sa nesnažia za každú cenu vymámiť od neznámych žien fotky ich tiel. Jej príspevok si na subreddite r/insanepeoplefacebook vyslúžil viac ako 53-tisíc šípok hore (čo v terminológii Redditu neznalých ľudí znamená lajk) a vyše tisíc pochvalných komentárov.

Glen Carrie / Unsplash (https://unsplash.com/photos/ra4vJwxnvAo)

„To je parádne. Vedela by si sa teraz odfotiť v tých topánkach aj s triumfálnym výrazom na tvári? Vieš, nech všetci tí úchyláci vedia, že si im to poriadne natrela,“ spravil si srandu jeden z užívateľov. Slečna sa však nenechala nachytať. „Dobrý pokus, ale také jednoduché to so mnou nebude,“ opísala. Takže nabudúce, keď sa dostaneš do podobnej šlamastiky, vieš, čo máš robiť…

Zdroj: Bradders33 / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
20
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Situácie, keď vesmír nemal najlepšiu náladu a vybil si to na ľuďoch

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME