Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 31.1.2023
sk
Emil
cz
Marika

Na internete je to samý úchyl. Infiltrovali sa úplne všade, na každý web, portál či sociálnu sieť a sú strategicky rozmiestnení tak, že každý deň natrafíš minimálne na jedného. Je úplne jedno, či hľadáš recept na sviečkovú alebo sa snažíš predať obnosené topánky… nájdu sa tam všade. A svoje o tom vie aj táto slečna.

Práve ona predáva na facebooku svoje staršie topánky a skúsenosti s indivíduami, ktoré ju obťažujú nemiestnymi poznámkami, má požehnane. Na Reddite sa však podelila o šikovný trik, ktorými ich hravo odbije. „Často mi píšu chlapi a pod zámienkou, že chcú kúpiť frajerke nové topánky, sa odo mňa snažia vytrieskať materiál na večernú honku,“ píše slečna vo svojom príspevku.

Zároveň pripojila aj niekoľko správ od potenciálnych kupcov, ktorí chcú lodičky zaobstarať pre svoje – možno neexistujúce – polovičky. „Môžeš ich odfotiť na sebe? Zobral by som ich priateľke na Valentína, ale potrebujem vedieť, ako vyzerajú na nohe,“ stálo v jednej z nich. A je to celkom pochopiteľné. Nemôžeš predsa kupovať topánky, keď nevieš, ako vyzerajú na nohe. 

When I’m selling my high heels on Marketplace. This is how I deal with dudes that pretend to want to buy my shoes to try and get some free wank bank material. This girl wasn’t born yesterday. My dog is happy to help. from insanepeoplefacebook

Dobre tomu rozumie aj sama slečna, preto im tento pohľad nemienila odoprieť. Zavolala teda na pomoc svojho štvornohého chlpáča, nastokla mu topánky na predné labky a cvak… fotka „na postave“ bola hotová. Svoje veľdielo rozposlala pofidérnym záujemcom, nanešťastie však zabudla dodať, ako naň reagovali.

Čo však vieme určite, je, ako na jej vychytávku reagovali ľudia na internete. Viete, tí normálni. Tí, ktorí sa nesnažia za každú cenu vymámiť od neznámych žien fotky ich tiel. Jej príspevok si na subreddite r/insanepeoplefacebook vyslúžil viac ako 53-tisíc šípok hore (čo v terminológii Redditu neznalých ľudí znamená lajk) a vyše tisíc pochvalných komentárov.

Glen Carrie / Unsplash (https://unsplash.com/photos/ra4vJwxnvAo)

„To je parádne. Vedela by si sa teraz odfotiť v tých topánkach aj s triumfálnym výrazom na tvári? Vieš, nech všetci tí úchyláci vedia, že si im to poriadne natrela,“ spravil si srandu jeden z užívateľov. Slečna sa však nenechala nachytať. „Dobrý pokus, ale také jednoduché to so mnou nebude,“ opísala. Takže nabudúce, keď sa dostaneš do podobnej šlamastiky, vieš, čo máš robiť…

Zdroj: Bradders33 / Reddit


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť