Žena skončila s prácou v pohrebníctve. Rozhodla sa pre prácu svojich snov

Zarába za hodinu viac ako niektorí z nás za celý týždeň.

Zdroj: Bruce Christianson, Unsplash

Mnohí z nás už dávno prestali veriť tomu, že morské panny existujú. Opak je však pravdou. Existujú a dokonca aj profesionálne morské panny. O jednej takej informoval magazín Metro na svojej internetovej stránke. Jasmine sa totiž rozhodla opustiť svoju starú prácu a začala sa živiť tým, po čom mnohé dievčatá túžili ako malé. Stala sa profesionálnou morskou pannou.

Jasmine Seales, ktorá pochádza z Veľkej Británie, robila predtým riaditeľku v pohrebníctve. Je pochopiteľné, že takáto práca vyžaduje naozaj silnú psychiku. Jasmin už nezvládala sledovať trúchliace rodiny, a preto sa rozhodla túto prácu opustiť. Našla sa v úplne inom odvetví.

Po tom, čo na jednej udalosti videla dievčinu predvádzať umenie profesionálnej morskej panny, sa s ňou dala do reči a tento nevšedný spôsob zárobku jej učaroval. Odvtedy tvrdo trénuje na ceste stať sa profesionálnou morskou pannou. Iste si hovoríte, že čo asi taká morská panna môže robiť. Čudovali by ste sa, no obnáša to tréningy niekoľkokrát do týždňa.

Nie je to len o ležaní na pláži a fotografovaní sa v trblietavých podprsenkách s plutvou a výrazným make-upom. Profesionálne morské panny musia vedieť na jeden nádych vydržať pod vodou čo najdlhšie. Objavujú sa v rôznych bazénoch a akváriách, kde predvádzajú svoje umenie. Jasmine sa tak vďaka svojmu tréningu naučila udržať dych na 2 minúty a 35 sekúnd.

Profesionálne morské panny si môžu zarobiť približne 100 eur na hodinu. Morské panny vystupujú na festivaloch, narodeninových oslavách a na rôznych iných udalostiach. Zvyknú sa s ľuďmi fotiť na suchu, ale aj spoza skla, počas toho, ako sú ponorené vo vode.

Ako taký tréning profesionálnej morskej panny vyzerá, si môžeš pozrieť na jednom z Jasmininých videí

Vo svete profesionálnych morských panien nie je nič neobvyklé, že zvyknú plávať aj medzi žralokmi a ostatnými živočíchmi v akváriu. Napríklad taká Linden Wolbert je uznávaná profesionálna morská panna, ktorú keby vidíš plávať niekde v mori, pravdepodobne by si uveril, že sa tak narodila.

Linden nerobí problém zadržať dych pod vodou až na 5 minút. A práve na jej stránke nájdeš impozantné fotografie, kde pláva popri žralokovi alebo v húfe medúz. Tomu sa povie profesionálna morská panna.

Zdroj: metro.co.uk, mermaidlinden.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Kocúr takmer skolaboval po divokej noci, počas ktorej sa spáril s piatimi mačkami

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME