Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 18.6.2024
sk
Vratislav
cz
Milan, Milana

Nikto z nás nie je perfektný, no často máme nemalý problém s uťahovaním si z našich nedokonalostí. Portál Ladbible si všimol ženu, ktorá do tejto skupiny rozhodne nepatrí a dokáže si zo seba robiť srandu aj sama a rada.

Britka Holly Fairfax z Brauntonu má kolená, ktoré pripomínajú seriálové postavy a dokáže s nimi hýbať tak, že to vyzerá, akoby sa medzi sebou rozprávali. Na večierkoch je to jej veľmi obľúbená aktivita, ktorou zabáva nielen samú seba, ale aj svojich príbuzných a priateľov, a odkedy zverejnila video na internete, tak už i širokú verejnosť.

Profimedia

Rozprávajúce kolená

Všetko sa začalo tým, že som spozorovala, ako sa kolená mojej mamy podobajú na ľudskú tvár. Pozrela som sa potom na vlastné a uvedomila si, že tie moje vyzerajú ako dve plešaté deti alebo Phil a Grant Mitchell. Bolo to už pred niekoľkým rokmi a aj som na to pozabudla,rozpráva Holly.

Neskôr prišla na to, že dokáže so svalmi na nich hýbať tak, že to vyzerá, akoby tie „tváričky“ rozprávali. Svoje kolená prirovnáva k dvojičkám zo seriálu EastEnders, ktorý patrí medzi najpopulárnejšie a najlepšie hodnotené programy vo Veľkej Británii.

Profimedia

S kamarátom natočili virálne video

Na vtipný trik si spomenula iba nedávno, a tak ho hneď predviedla svojmu kamarátovi, ktorý bol z toho v úžase. Po spoločnom rozhovore dostali nápad nakrútiť zopár vtipných videí, v ktorých mali hrať hlavnú úlohu práve ženine kolená. Po tom, čo videá zavesili na internet, si Britkine „jabĺčka“ získali svojich fanúšikov.

Štyridsaťročná Britka by si chcela založiť aj kanál, kde uskutoční so svojimi kolenami ďalšie predstavenie na tému život brata Mitchella. Uvažuje aj o založení Youtube kanálu, kde by tieto svoje divadielka pridávala pravidelne. Myslí si, že by to mohlo byť úspešné, avšak nie si je istá dokedy.

https://www.instagram.com/p/B45k__NA4Ol/?igshid=17cvorlv5f1xq&fbclid=IwAR26cIeYHCsXkjUkIcw0MZWzuBNuBBGRX1i9X06zGzgH6_L9KBocHzOyyKI

Zdroj: Ladbible


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.