Žena svojimi kolenami, ktoré vyzerajú ako tváre, zabáva okolie

Tak takto vyzerá ženská s nadhľadom.

Zdroj: Profimedia

Nikto z nás nie je perfektný, no často máme nemalý problém s uťahovaním si z našich nedokonalostí. Portál Ladbible si všimol ženu, ktorá do tejto skupiny rozhodne nepatrí a dokáže si zo seba robiť srandu aj sama a rada.

Britka Holly Fairfax z Brauntonu má kolená, ktoré pripomínajú seriálové postavy a dokáže s nimi hýbať tak, že to vyzerá, akoby sa medzi sebou rozprávali. Na večierkoch je to jej veľmi obľúbená aktivita, ktorou zabáva nielen samú seba, ale aj svojich príbuzných a priateľov, a odkedy zverejnila video na internete, tak už i širokú verejnosť.

Profimedia

Rozprávajúce kolená

Všetko sa začalo tým, že som spozorovala, ako sa kolená mojej mamy podobajú na ľudskú tvár. Pozrela som sa potom na vlastné a uvedomila si, že tie moje vyzerajú ako dve plešaté deti alebo Phil a Grant Mitchell. Bolo to už pred niekoľkým rokmi a aj som na to pozabudla,rozpráva Holly.

Neskôr prišla na to, že dokáže so svalmi na nich hýbať tak, že to vyzerá, akoby tie „tváričky“ rozprávali. Svoje kolená prirovnáva k dvojičkám zo seriálu EastEnders, ktorý patrí medzi najpopulárnejšie a najlepšie hodnotené programy vo Veľkej Británii.

Profimedia

S kamarátom natočili virálne video

Na vtipný trik si spomenula iba nedávno, a tak ho hneď predviedla svojmu kamarátovi, ktorý bol z toho v úžase. Po spoločnom rozhovore dostali nápad nakrútiť zopár vtipných videí, v ktorých mali hrať hlavnú úlohu práve ženine kolená. Po tom, čo videá zavesili na internet, si Britkine „jabĺčka“ získali svojich fanúšikov.

Štyridsaťročná Britka by si chcela založiť aj kanál, kde uskutoční so svojimi kolenami ďalšie predstavenie na tému život brata Mitchella. Uvažuje aj o založení Youtube kanálu, kde by tieto svoje divadielka pridávala pravidelne. Myslí si, že by to mohlo byť úspešné, avšak nie si je istá dokedy.

Zdroj: Ladbible

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Otestuj sa: Dokážeš rozoznať miesta z filmov a rozprávok len na základe siluety?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME