Žena vo virálnom videu pije psí moč a tvrdí, že vďaka nemu sa zbavila akné!

Kozmetický priemysel ju nenávidí!

Výrobcovia kozmetiky dávno zistili, že ženská snaha za každú cenu udržať si krásu, predstavuje zlatú baňu. Vytvorili cynický kolobeh, ktorého cieľom je predať toho čo najviac a tlačiť ženy do vysokej spotreby. Každý produkt, ktorý je v reklame nazývaný „dokonalým“ je o pár mesiacov nahradený novým, ktorý je rovnako „dokonalý“. Až kým nepríde zasa niečo novšie. Nedá sa preto čudovať ženám, ktoré sa snažia túto hru nehrať a uprednostňujú alternatívne skrášľovacie procedúry, veľakrát pochybného charakteru a neistého výsledku. So skutočne originálnym beauty tipom prišla Američanka Whitney Wisconsin (na Facebooku vystupuje pod menom Lynn Lew). Dá sa očakávať, že veľa fanúšikov si ale nezíska.

Whitney v úvode videa skromne priznáva, že mnohé ženy túžia poznať tajomstvo jej krásnej a zdravej pleti. Keďže Whitney je dobrá duša, rozhodla sa o svoj špeciálny postup podeliť s celým internetom. Na záberoch môžeme sledovať, ako žena priloží plastový pohárik ku svojmu čúrajúcemu psovi a nechá si doň načapovať zlatistú kvapalinu. Následne celý obsah pohára s chuťou vypije. Vrazí do seba všetko a nazmar nevyjde ani jediná kvapka.

The pharmaceutical companies are keeping this secret out of the public eye. They pay lobbyist to get politicians to make you buy expensive pain medicine and chemo.This is the secret to cure cancer, alleviate pain, and prevent the swelling of joins. If you dont have your own dog, just steal one from a neighbor.

Gepostet von Lynn Lew am Montag, 7. Mai 2018

„Pokiaľ som nepila moč môjho psa, mala som depresiu, bola som smutná a mala som škaredé akné,“ vysvetľuje mladá Američanka. Psie šťanky ju týchto problémov vraj dokázali zbaviť vďaka svojmu zloženiu: Whitney hovorí o vitamíne A, vitamíne E a desiatich gramoch vápnika. Podľa ženy dokáže konzumácia moču dokonca liečiť rakovinuVedci si to ale nemyslia.

Hoci mnohé kultúry po celom svete po stáročia používali takzvanú urinoterapiu, moderná medicína benefity takejto kúry odmieta a považuje ju priam za zdraviu škodlivú. Už len obyčajný sedliacky rozum považuje za logické, že keď organizmus niečo vylučuje, robí to tak zrejme preto, že to do tela nepatrí. Väčšina odborníkov na prežitie odmieta pitie moču aj v život ohrozujúcich situáciach. S výnimkou jedného britského fajnšmekra.

http://knowyourmeme.com/photos/283675-bear-grylls-better-drink-my-own-piss

Stále by sa dalo dúfať, že mladá dáma v skutočnosti psí moč nepije a celé video je len šikovný podvrh. Kontroverzné video získalo na Facebooku vyše 100-tisíc zhliadnutí a spovedi Whitney sa venovali mnohé médiá z celého sveta. Žiaľ, indície poukazujú na presný opak – Američanka má na internete povesť niekoho, kto má zvieratá až príliš rád spôsobom, aký by si ľudia mali rezervovať len pre svojich partnerov. V niektorých svojich videách sa priznáva k súloži so psami a navádza k tomu aj ostatné ženy.

https://tenor.com/view/ew-disgust-gif-3671470

Pitie psích šťaniek preto môžeme skôr považovať za výsledok jej úchylnosti, nie sprostosti.

Zdroj: dailymail.co.uk
Titulná fotka: facebook.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
19
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zomrela gorila Koko, ktorá milovala mačky a dokázala komunikovať znakovou rečou

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME