Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

V dnešnej dobe nie je nič neprirodzené na tom, že ľudia majú plné sociálne siete fotografií so svojimi polovičkami. Akonáhle prestaneš niekoho vídať na sociálnych sieťach toho druhého, môže ti byť jasné, že sa rozišli.

Keď ich vzťah dostane červenú a rozídu sa, zo sociálnych sietí zmiznú všetky ich spoločné fotografie. Fotografie si však nemusia natrvalo odstraňovať, pretože sa na Twitteri objavila hrdinka, ktorá sa o všetko postará.

Odstráni tvojho ex z tvojho života

Máte perfektnú fotku, no niečo ju špatí. Je to váš ex-priateľ alebo ex-priateľka. Niektorí ľudia sa s rozchodmi nevyrovnávajú úplne ľahko, preto im vadí akýkoľvek náznak svojho bývalého priateľa či priateľky. A keď inštaluješ pár hodín po rozchode Tinder, no zisťuješ, že máš fotky len so svojím ex, je tu táto šikovná slečna, ktorá vyrieši tvoj problém.

Používateľka, skrývajúca sa pod užívateľským menom @hexappeal, zverejnila na svojom Twitteri jednoduchý inzerát. Jeho obsahom sú dve fotografie, pričom na jednej je slečna na deke so psom a svojím už vtedy ex. Na druhej fotke slečna dokazuje svoj talent na odstraňovanie ex, keďže tam ex-priateľ už nie je a nevidieť po ňom ani stopy. Túto službu ponúka za 10 dolárov.

A to všetko iba za desať dolárov

Možno by ste si mysleli, že ide o úplnú absurdnosť, no na počudovanie majú služby tejto slečny dosť veľký úspech. Viacero ľudí požiadalo o odstránenie svojich ex z fotiek aj kvôli tomu, že mali len jednu fotografiu z nejakej výnimočnej udalosti, no neboli na nej sami.

Je pochopiteľné, že ak niekto nemá úplne najlepšie spomienky na svojho bývalého alebo bývalú, no má fotku z jedinečného momentu, napríklad z promócií, tak takúto službu využije.

Viacerí, ktorí editovanie svojich ex zo spoločných fotiek využili, si túto službu šikovnej grafičky nevedeli vynachváliť. Niektorí sa tešili, že si môžu fotografie konečne zarámovať a pozerať sa na ne s radosťou.

Našli sa však ľudia, ktorí požadovali aj iné úpravy. Jeden z užívateľov sa napríklad slečny pýtal, či ho nemôže nechať zmiznúť z existencie, na čo mu odpovedala, že za desať dolárov. Ďalšia slečna mala požiadavku na odstránenie svojho ex zo svojich spomienok, na čo jej užívateľka odpovedala, že keď sa to naučí, nech napíše aj jej.


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.