Žena vyrába nezvyčajné rúška, ktoré si zamiluje každý fanúšik Harryho Pottera

Ochranná maska na tvár sa dokáže premeniť na Záškodnícku mapu.

Zdroj: coloradopex / tiktok.com

V rámci prevencie voči koronavírusu zaviedli mnohé krajiny povinnosť nosenia rúšok. A tak mnohí jedinci namiesto tradičného lekárskeho rúška alebo respirátora začali používať iné netradičné náhrady, alebo si svoje ochranné masky ušili sami.

No rúška, ktoré vyrába Američanka, o ktorej píše portál LADbible, sú naozaj niečo extra. Dokážu sa totiž premeniť na Záškodnícku mapu Harryho Pottera.

Virálne video

Stefanie Hook z Colorada nedávno pridala na populárnu platformu TikTok video, kde ukazuje, čo dokáže jej zázračné rúško. Video sa stalo za krátky čas virálnym a nadchlo mnohých internetových používateľov. Rúško od Stefanie je na prvý pohľad čierne, no akonáhle do neho začnete dýchať, objaví sa na ňom spomínaná Záškodnícka mapa.

Pre tých jedincov, ktorí nevideli Harryho Pottera, Záškodnícka mapa bol kúzelnícky dokument podarovaný hlavnému hrdinovi. Dokázala odhaliť všetky zákutia Rokfortu a umiestnenie každého človeka v areáli. Mladý čarodejník tak mal pod kontrolou pohyb svojich priateľov i nepriateľov.

Má aj svoju firmu

Stefanie predáva svoje ručne vyrábané výtvory online prostredníctvom svojej spoločnosti CPEX. Mladá Američanka uviedla, že začala vyrábať rúška, aby priniesla trochu kúziel i do skutočného sveta a aby aj ostatných inšpirovala ku kreativite.

Výroba takéhoto čarodejníckeho rúška je zdĺhavá robota, nad jedným strávi až 17 hodín. Mladá brunetka sa okrem toho venuje i výrobe plyšových hračiek. Pre Insider povedala, že je pre ňu dôležité, aby predmety, ktoré vyrobí, boli nezvyčajné a originálne.

@coloradopex

Wanted to make a crispier updated video of what to expect your masks to look like limited quantities #handmade #harrypotter #mask #artist #maurauders

♬ original sound – coloradopex

Nenahradia respirátor

O nezvyčajné rúška ľudia prejavili veľký záujem a za rekordne rýchly čas sa aj vypredali. Stefanie však upozorňuje, že nie sú schopné nahradiť respirátor.

Rúška ale vyrába na základe pokynov Centra pre kontrolu chorôb, čiže sa môžu nosiť ako ochrana tváre na verejných priestranstvách, kde môže byť ťažké dodržať bezpečnú vzdialenosť. V skratke, nahradia bežné plátené rúško, no nie respirátor.

Záškodnícke rúška budú opäť dostupné na jej webovej stránke od 29. mája. Predávajú sa v dospeláckych, ale aj v detských veľkostiach.

Zdroj: LADbible

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
13
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Toto je 10 najlepšie platených herečiek Hollywoodu. Ktorá je na prvom mieste?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME