Žena vyslala svojho frajera, aby jej kúpil tampóny. Dopadlo to skutočne komicky

Chlapi a menštruačné pomôcky… dva na míle vzdialené svety.

Zdroj: Marco Verch / Flickr

Obchod je pre chlapov jedna veľká španielska dedina. Nákupy sú jednoducho jedno obrovské nie. Ešte horšie ako nákupy s cieľom nakŕmiť hladný gágor sú však tie, ktoré nesúvisia s jedlom, pretože pri tých idú prirodzené inštinkty bokom… a človek sa musí spoliehať len na svoje znalosti.

Kategórii hororových nákupov dominujú položky, nachádzajúce sa mimo spektra mužského vnímania – ženská hygiena. Pretože, hoci sú chlapci múdre a šikovné stvorenia, od aplikácie montážnej peny až šoférovanie so zavretými očami zvládnu naozaj všeličo, fakt, či sa vložky dávajú na nohavičky alebo sa rolujú dovnútra, je pre mnohých nad ich mozgové kapacity.

V rámci zachovania duševnej rovnováhy na oboch brehoch je teda lepšie, keď si slečny produkty tohto druhu kupujú radšej samy. Lenže, niekedy je žienka lenivá, inokedy ju červená spúšť zaskočí, keď to najmenej čaká a vtedy horúci zemiak zodpovednosti padne na plecia jej zmätenej polovičky. A tá sa, chtiac či nechtiac, musí vydať do boja.

Žena sa na internete podelila o vtipný správu, ktorú jej poslal priateľ počas kupovania tampónov

Do boja sa pobral aj Lewis, ktorého touto neľahkou úlohou poverila jeho priateľka Brogan. V regáli, pochopiteľne, narazil na problém, preto sa okamžite spojil s „priateľom na telefóne“ a poslal svojej drahej túto fotografiu. Na nej samotnej nič špeciálne nie je, len dve rôzne balenia tampónov, o to vtipnejší bol sprievodný text: „Chceš citrónové alebo limetkové?“ 

Brogan nemohla inak, ako sa o túto vtipnú správu podeliť so všetkými ženami internetu, a preto, ako inak, uverejnila screenshot na svojom Twitteri. Motyka vystrelila a citrónovo-limetková problematika si za pár dní vyslúžila takmer milión lajkov.

Niet divu, fotografia naozaj skvostne sumarizuje myšlienkové pochody v hlave muža po kontakte s čímkoľvek, čo súvisí s menštruáciou. A ženami. A tak všeobecne s vecami, ktorým nerozumejú. A nám len ostáva dúfať, že ich chudák chlapec nebude koštovať.

Yummy Jackie Chan GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: broganpaget / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
13
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
V San Franciscu vypnú najstaršiu webkameru. Vysiela už viac ako dve desaťročia

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME