Žena vytvorila za pomoci klavíra a autoalarmu skvelú pesničku

Vytvorila doslova hymnu koronavírusu.

Zdroj: Twitter @theorygurl

Počas izolácie v karanténe si dokážeš nájsť zábavku v kadečom. Dôkazom je aj táto žena, ktorá doslova vytvorila karanténnu hymnu. To, čo bolo však jej zdrojom inšpirácie, asi mnohých prekvapí. Video, ktoré celý tento počin zachytáva, sa pred pár dňami objavilo na Twitteri.

Určite sa už aj tebe veľakrát stalo, že vonku hučal alarm niektorého z áut tvojich susedov. Občas sa stane, že tento alarm hučí dlhšie, ako je prijateľné. Niekto by možno radšej zavrel okno, pustil si hudbu, zavolal policajtov, alebo by len nahlas nadával a čakal, kým alarm prestane.

Autoalarm ako hudobná inšpirácia

Táto dáma sa však s neutíchajúcim autoalarmom vysporiadala po svojom. Celé to niekto zachytil na video, ktoré sa objavilo pred pár dňami na Twitteri. Jednoducho si sadla za klavír a tóny alarmu využila vo svoj prospech pri hraní skladby. Ukázala svoj talent na improvizáciu a, samozrejme, aj na hranie na klavíri a zatiaľ čo alarm húkal, ona sa pridala s hraním na klavír.

Vznikla tak doslova improvizovaná skladba, v ktorej hral hlavnú úlohu autoalarm. Už to v niektorých častiach na videu vyzeralo, že alarm utíchne, no potom znova húkal ďalej. Podľa videa má tak skladba niečo cez dve minúty. Video si okamžite získalo priazeň mnohých ľudí.


Príspevok na Twitteri zhliadlo vyše 1,3 milióna ľudí, získal okolo 9-tisíc zdieľaní a viac ako 60-tisíc lajkov. Rozhodne treba uznať, že dáma, ktorá si sadla za klavír, má talent, a to nielen hudobný, ale aj improvizačný. Všetkým nám ukázala, že počas karantény sa nudiť naozaj nemusíš. Kreatívna činnosť sa dá nájsť naozaj vo všeličom.

Zdroj: twitter.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Každý z nás bude iný. Takto sa zmeníme, keď vyjdeme z karantény

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME