Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

Počas izolácie v karanténe si dokážeš nájsť zábavku v kadečom. Dôkazom je aj táto žena, ktorá doslova vytvorila karanténnu hymnu. To, čo bolo však jej zdrojom inšpirácie, asi mnohých prekvapí. Video, ktoré celý tento počin zachytáva, sa pred pár dňami objavilo na Twitteri.

Určite sa už aj tebe veľakrát stalo, že vonku hučal alarm niektorého z áut tvojich susedov. Občas sa stane, že tento alarm hučí dlhšie, ako je prijateľné. Niekto by možno radšej zavrel okno, pustil si hudbu, zavolal policajtov, alebo by len nahlas nadával a čakal, kým alarm prestane.

Autoalarm ako hudobná inšpirácia

Táto dáma sa však s neutíchajúcim autoalarmom vysporiadala po svojom. Celé to niekto zachytil na video, ktoré sa objavilo pred pár dňami na Twitteri. Jednoducho si sadla za klavír a tóny alarmu využila vo svoj prospech pri hraní skladby. Ukázala svoj talent na improvizáciu a, samozrejme, aj na hranie na klavíri a zatiaľ čo alarm húkal, ona sa pridala s hraním na klavír.

Vznikla tak doslova improvizovaná skladba, v ktorej hral hlavnú úlohu autoalarm. Už to v niektorých častiach na videu vyzeralo, že alarm utíchne, no potom znova húkal ďalej. Podľa videa má tak skladba niečo cez dve minúty. Video si okamžite získalo priazeň mnohých ľudí.

Príspevok na Twitteri zhliadlo vyše 1,3 milióna ľudí, získal okolo 9-tisíc zdieľaní a viac ako 60-tisíc lajkov. Rozhodne treba uznať, že dáma, ktorá si sadla za klavír, má talent, a to nielen hudobný, ale aj improvizačný. Všetkým nám ukázala, že počas karantény sa nudiť naozaj nemusíš. Kreatívna činnosť sa dá nájsť naozaj vo všeličom.

Zdroj: twitter.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť