Utorok 5.7.2022
sk
Sviatok svätého Cyrila a Metoda | Cyril, Metod
cz
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje | Cyril, Metoděj

Za posledný mesiac sa tváre nás všetkých zahalili kvôli pandémii koronavírusu ochrannými rúškami. Mnohí z nás si všimli, že aj to viacero jedincov využilo a upútava pozornosť svojskými náhradami. Cez papuče, sáčky, igelitky, si sú schopní nasadiť na ksicht fakt všeličo. Medzi podobné prípady patrí aj žena, o ktorej píše portál LADbible.

Do obchodu rozprávkovo

Američanka Kelly Hogan Painter musela ísť na nákup do potravín, a tak schytila tašku a vybrala sa do obchodu. Vzápätí si však uvedomila, že doma nemá žiadne ochranné rúško a bez neho nemohla kvôli bezpečnostným opatreniam opustiť domov.

A tak zapojila svoju kreativitu a zobrala si prvú vec, čo mala po ruke. Bol ňou replikát prilby postavičky Buzza Lightyeara, ktorého poznáme z rozprávky Toy Story.

Even buzz knows it’s better to be safe than sorry during peak season ? Y’all please stay safe! ❤️ #sendhelp2020

Posted by Kelly Hogan Painter on Thursday, April 16, 2020

Nosí ju už pravidelne

Kelly hovorí, že nákup dopadol veľmi dobre, no rýchlo si všimla, ako sa z nej ľudia smejú a niektorí si ju aj nahrávajú na mobilný telefón. Jej to však vôbec nevadilo a ochrannú prilbu začala nosiť pravidelne, aby ľudí pobavila.

Kelly dodáva, že sa jej osvedčila, používa ju ako náhradu rúška a hovorí, že ju mala doteraz asi v pätnástich obchodoch. Po každom použití si ju, samozrejme, poctivo dezinfikuje.

Posted by Kelly Hogan Painter on Wednesday, April 15, 2020

Splnený sen

Mladá Američanka dúfa, že vďaka jej kreatívnemu počinu si ju budú raz môcť nájsť na Googli aj jej vnúčatá a povedať si, že ich babka bola cool žena. Je dosť možné, že sa jej malý sen aj splní, pretože jej fotografia sa stala virálnou, komentovanou a zdieľanou na sociálnych sieťach.

Okrem toho sa o nej písalo aj na mnohých zahraničných portáloch. Slávnym sa v dnešnej dobe stanete takpovediac za päť minút, a ani preto nemusíte veľa obetovať.

Zdroj: LADbible


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť