Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 20.5.2024
sk
Bernard
cz
Zbyšek

Za posledný mesiac sa tváre nás všetkých zahalili kvôli pandémii koronavírusu ochrannými rúškami. Mnohí z nás si všimli, že aj to viacero jedincov využilo a upútava pozornosť svojskými náhradami. Cez papuče, sáčky, igelitky, si sú schopní nasadiť na ksicht fakt všeličo. Medzi podobné prípady patrí aj žena, o ktorej píše portál LADbible.

Do obchodu rozprávkovo

Američanka Kelly Hogan Painter musela ísť na nákup do potravín, a tak schytila tašku a vybrala sa do obchodu. Vzápätí si však uvedomila, že doma nemá žiadne ochranné rúško a bez neho nemohla kvôli bezpečnostným opatreniam opustiť domov.

A tak zapojila svoju kreativitu a zobrala si prvú vec, čo mala po ruke. Bol ňou replikát prilby postavičky Buzza Lightyeara, ktorého poznáme z rozprávky Toy Story.

Even buzz knows it’s better to be safe than sorry during peak season ? Y’all please stay safe! ❤️ #sendhelp2020

Posted by Kelly Hogan Painter on Thursday, April 16, 2020

Nosí ju už pravidelne

Kelly hovorí, že nákup dopadol veľmi dobre, no rýchlo si všimla, ako sa z nej ľudia smejú a niektorí si ju aj nahrávajú na mobilný telefón. Jej to však vôbec nevadilo a ochrannú prilbu začala nosiť pravidelne, aby ľudí pobavila.

Kelly dodáva, že sa jej osvedčila, používa ju ako náhradu rúška a hovorí, že ju mala doteraz asi v pätnástich obchodoch. Po každom použití si ju, samozrejme, poctivo dezinfikuje.

Posted by Kelly Hogan Painter on Wednesday, April 15, 2020

Splnený sen

Mladá Američanka dúfa, že vďaka jej kreatívnemu počinu si ju budú raz môcť nájsť na Googli aj jej vnúčatá a povedať si, že ich babka bola cool žena. Je dosť možné, že sa jej malý sen aj splní, pretože jej fotografia sa stala virálnou, komentovanou a zdieľanou na sociálnych sieťach.

Okrem toho sa o nej písalo aj na mnohých zahraničných portáloch. Slávnym sa v dnešnej dobe stanete takpovediac za päť minút, a ani preto nemusíte veľa obetovať.

Zdroj: LADbible


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.