Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

V Spojených arabských emirátoch sa pred niekoľkými dňami odohral poriadne desivý a nechutný prípad. Polícia začala riešiť prípad obzvlášť brutálnej vraždy, ktorej sa mala dopustiť 30-ročná žena pôvodom z Maroka, píše portál LADbible.

zavraždila svojho 20-ročného partnera, keď jej prezradil, že sa s ňou chce rozísť a vziať si za manželku inú ženu. Jeho priateľku ovládol hnev a muža zabila (spôsob, akým to urobila, nebol zverejnený).

Shutterstock

To ale nie je všetko. Následne mu odrezala genitálie, zmiešala ich s indickou ryžou a pripravila z nich tradičné marocké jedlo Machboos. To je mimoriadne populárne najmä v arabských krajinách. Pokrmom následne ponúkla jeho kolegov z práce. A tým podľa vyšetrovateľov chutilo a vôbec si nevšimli, že jedia ľudské mäso. Zmiznutie mladého muža ale v radoch jeho rodiny a priateľov spôsobilo obavy. Najprv sa ho pokúšali nájsť na vlastnú päsť, ale keď nič neobjavili, obrátili sa na políciu.

Tá veľmi rýchlo zistila, že za vraždou stojí mužova priateľka. Žena s mladíkom tvorila pár sedem rokov a podľa dostupných informácií sa počas výsluchu k svojmu činu priznala. Popísala tiež, ako telom svojho partnera nakŕmila aj svojich psov. Ženu teraz čaká psychiatrické vyšetrenie, ktoré má určiť, či je vôbec mentálne schopná postaviť sa pred súd.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť