Žena zanechala robotu, aby sa mohla venovať natáčaniu videí, v ktorých do seba pchá fastfoody

Žeby práca snov?

Zdroj: Tim [email protected]

Nemusieť chodiť do práce a namiesto toho len celý deň žrať. Určite by sa našlo dosť ľudí, ktorí by takýto život brali. Pre niekoho je to iba sen, no len 22-ročná Charna Rowley z Londýna dokazuje, že to môže byť skutočnosťou.

Tento trend je rozšírený vo východnej Ázii, kde mu hovoria mukbang. Mukbangu sa venujú predovšetkým mladé ženy, ktoré sa natáčajú pri tom, ako jedia a zároveň komunikujú s publikom. Prakticky fungujú ako influenceri zameraní na špecifickú oblasť. Obľúbení mukbangisti môžu získať status celebrity a spraviť z tohto neobyčajného koníčka výnosnú prácu na plný úväzok.

View this post on Instagram

Just do what you wonna do 💭💘

A post shared by Charna Rowley (@charnation_x) on

Robiť dnes foodblogera alebo sa venovať mukbangu, to nie je nič výnimočné. Charna je ale zvláštna tým, že sa špecializuje na jedlá, zvyčajne považované za najnižšiu kvalitatívnu úroveň – fastfoody. Na jej Youtube kanáli Charnation nenájdeme nič iné, len fastfoody z donášky – či už ide o McDonalds, mexické špeciality, PizzaHut alebo čínske jedlo.

Rovnako ako ázijské hviezdy mukbangu, aj Charna má potenciál uživiť sa touto neobyčajnou kariérou. Vlogerka dala výpoveď vo svojej práci aby mohla venovať viac času napchávaním sa fastfoodmi. Momentálne je odkázaná na príjmy z vypomáhania v sklade, verí ale, že čoskoro jej postačia peniaze získané tvorbou videí.

Charna je viac než dobrá v tom, čo robí. Vo svojom najpopulárnejšom videu do seba natlačila čínske jedlo, obsahujúce 5000 kalórií – to je asi dvakrát toľko, čo by mal prijať priemerný dospelý muž za deň. Mladej žene nechýbajú ambície a za svoj najväčší sen považuje pokoriť 10-tisíc kalórií na jedno posedenie. Podarí sa jej tento cieľ dosiahnuť pred prvým infarktom?

Zdroj: unilad.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
12
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 nádherných minimalistických tetovaní, ktoré aj na malej ploche svojou originalitou berú dych

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME