Utorok 16.8.2022
sk
Leonard
cz
Jáchym
, Joachim

Žena zažalovala muža za to, že neprišiel na rande. Žiada od neho 10-tisícové odškodné

Rande skončilo na súde.


Nevydarené rande skončilo pred súdom. Ako píše portál LADbible, žena menom QaShontae Short z amerického Michiganu podala žalobu na svojho nápadníka Richarda Jordana. Prekážalo jej totiž, že Jordan si s ňou dohodol rande, ale napokon sa naň nedostavil.

Short teraz od neho chce náhradu škody vo výške 10-tisíc dolárov (viac ako 9,7-tisíca eur) za „úmyselné spôsobenie emocionálnej bolesti“. Jordan pred súdom vyhlásil, že celý spor je podľa neho absurdný.

Žena zažalovala muža za to, že neprišiel na rande
Shutterstock

„Mali sme rande, jedno rande a nič viac,“ prezradil. „A teraz som žalovaný na 10-tisíc dolárov. Myslím si, že to je len plytvanie času.“ Short ale tvrdí, že Jordan na rande neprišiel, a keď tvrdí opak, dopustil sa krivej prísahy. Na to ju sudca Herman Marable Jr. upozornil, že o tom, či sa niekto dopustil krivej prísahy, musí rozhodnúť súd.

Kuriózny prípad

„V sťažnosti nevidím nič, čo by naznačovalo, že sa dopustil nepravdivého vyhlásenia pod prísahou,“ uviedol sudca. Short vytkol, že jej tvrdenia sú nesprávne označené, tá však nástojila na tom, že sa nemýli. Po krátkej slovnej prestrelke Marable uviedol, že Short sa obrátila na nesprávny súd, pretože jej žaloba je „mimo jurisdikcie okresného súdu“.

Nie je to pritom prvýkrát, čo Short podala podobne kuriózne žaloby. Doteraz však boli vždy zmetené zo stola. A zrejme rovnako to dopadne aj s touto…

Žena zažalovala muža za to, že neprišiel na rande
Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť