Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 3.10.2023
sk
Stela
cz
Bohumil

Žena zažila najtrápnejšie stretnutie svojho života. Po pôrode skončila na izbe s manželkou jej ex

Tomu sa hovorí smola.


Sú páry, ktoré sa rozchádzajú v dobrom, ale asi sa dá celkom objektívne skonštatovať, že to nie je úplný štandard. Väčšinu rozchodov sprevádza krik a hádky a ak si počas toho navzájom nevyškriabu oči, majú sto chutí urobiť to potom. Len si spomeň na svojho ex. Hoci je to už pár rokov, stále mu nevieš prísť na meno a preklínať ho budeš hádam ešte aj na smrteľnej posteli.

To posledné, čo po rozchode chceš, je naraziť na svojho bývalého niekde v meste a periférne pozorovať, ako vykusuje mandle ďalšej v poradí. No ak sa ti to stalo, ver, že môže byť aj horšie. Na náhodnej prechádzke vieš dať totiž otočku o stoosemdesiat stupňov a predstierať, že sa nič nestalo… Ak dva metre od teba rodí jeho manželka, je to už podstatne ťažšie.

Nepríjemné stretnutie priamo v pôrodnici

Keď sa stál rad na šťastie, táto slečna z TikToku si očividne vo vedľajšom bufete dávala hranolky. Inak sa táto situácia asi vysvetliť nedá. Maddy, ktorá na sociálnej sieti vystupuje ako @madi_lane_, sa nedávno s internetom podelila o príhodu, na ktorej sa retrospektívne smeje aj ona sama. Prežívať ju však nebolo práve terno.

@madi_lane_

The hospital was too full for L&D at least we had a curtain😂🙌🏻 #fyp

♬ sound ni grace – BENGBENGMARCOS

„Pôrodnica praskala vo švíkoch,“ vysvetľuje vo virálnom videu, ktoré má momentálne viac ako tri milióny zhliadnutí. Mladá rodička neskákala dva metre do vzduchu z toho, že sa bude musieť o izbu deliť s niekým iným, vtedy však ešte netušila, kto presne to bude. Hneď, ako to zistila, celá situácia nabrala ešte trojnásobné grády. Jej nová spolubývajúca bola totiž manželka jej bývalého frajera.

„S partnerom sme mali pocit, že sa nemôžeme ani rozprávať. Celý čas sme šepkali,“ vysvetľovala. Jedinú záchranu predstavoval záves, ktorý poskytuje asi toľko súkromia ako kabínky v ktoromkoľvek slovenskom obchodnom centre. Nech ten hore žehná komukoľvek, kto si myslel, že si tú dvojcentimetrovú medzeru medzi dverami a stenou nikto nevšimne.

Náhoda je blbec a táto žena to vie hádam najlepšie

„Aby som uviedla veci na pravú mieru, bol to môj frajer zo strednej. Nie bývalý manžel ani nič podobné,“ objasnila Maddy v ďalšom videu. Ľudí aj napriek tomu situácia pobavila… a miestami zhrozila. „Nie, ďakujem. Je mi jedno, že všetky izby sú plné, ja si to odrodím na trávniku pred vchodom,“ vyjadrila sa jedna z komentujúcich. „Trápnejšie stretnutie si ani predstaviť neviem,“ napísal zase niekto ďalší. A čo ty? Na akom najbizarnejšom mieste si narazil na svoju ex?


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.