Žena zbadala v okne desivú tvár. Od strachu takmer vybehla z bytu nahá

Toto nechce zažiť asi nikto.

Zdroj: Shutterstock

Nie každý má rád hororové filmy. Jasné, pozerať sa na partičku deciek na chate v horách, čo po jednom kapú ako muchy, má nepochybne svoje čaro, ale väčšine z nás stačia adrenalínové zážitky bežného života. Lebo, povedzme si na rovinu, žiadny jumpscare ti nerozbúcha srdce tak, ako keď si uprostred dňa spomenieš, že si zabudol vypnúť žehličku.

Niektorí však na tento žáner nedajú dopustiť a potom na to kruto doplácajú. Ako napríklad táto žena. Mladá Jamajčanka žijúca v New Yorku pred pár dňami takmer umrela od strachu, keď jej v noci padli oči na desivú kreatúru za oknom. Teda aspoň tak to spočiatku vyzeralo, hoci, ako sa neskôr dozvieme, taká desivá zase nebola.

Žena zbadala v okne strašidelnú tvár

Žena si pred spaním zapla televíziu, očividne si chcela pozrieť nejaký film na Amazon Prime a spočiatku ani nezaregistrovala, čo jej vybehlo na obrazovke. Nestihla. Najskôr sa totiž pozrela do okna… odkiaľ na ňu hľadel pár hrozivo vyvalených očí. „Skoro som holá vybehla z domu a nechala tam celú svoju rodinu!“ píše v príspevku na Twitteri.

Niet divu, podobnú reakciu by sme mali asi všetci. Napokon však malo všetko logické vysvetlenie. V okne sa odrážal obraz z telky, na ktorom bol náhľadový obrázok filmu A Nun’s Curse o skupine cestovateľov, ktorí sa ukryjú v opustenej väznici, v ktorej kedysi pôsobila notoricky známa sestra Monday. A nedopadne to práve najlepšie.

Kritici hovoria, že je to horor pre skúseného diváka a slabšie povahy by sa mu mali preventívne vyhýbať – to tejto žene však už dvakrát hovoriť netreba. Fotografiu odrazu, ktorý ju nepríjemne vystrašil, zavesila na Twitter, kde sa z nej stal okamžitý virál. Momentálne má viac ako 600-tisíc lajkov a ako vysvitlo, nebola jediná, komu sa niečo podobné stalo.

Ľudia na internete zdieľali podobné skúsenosti

„Presne toto isté sa stalo aj mne!“

„Toto sa mi stalo, keď som pozerala Jumanji. Počula som na záhrade buchnutie, pozrela sa cez okno a tam bolo toto. Skoro som odpadla!“

Niektorí sa rozhodli poukázať na iný nepríjemný detail

„Z toho, ako blízko je stojan telky ku kraju skrinky, ma až striasa.“

Zdroj: theachanel0 / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
48
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Populárne produkty z teleshoppingu, ktoré si určite túžil (ne)mať doma aj ty


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME