Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 4.2.2023
sk
Veronika
cz
Jarmila

Nie každý má rád hororové filmy. Jasné, pozerať sa na partičku deciek na chate v horách, čo po jednom kapú ako muchy, má nepochybne svoje čaro, ale väčšine z nás stačia adrenalínové zážitky bežného života. Lebo, povedzme si na rovinu, žiadny jumpscare ti nerozbúcha srdce tak, ako keď si uprostred dňa spomenieš, že si zabudol vypnúť žehličku.

Niektorí však na tento žáner nedajú dopustiť a potom na to kruto doplácajú. Ako napríklad táto žena. Mladá Jamajčanka žijúca v New Yorku pred pár dňami takmer umrela od strachu, keď jej v noci padli oči na desivú kreatúru za oknom. Teda aspoň tak to spočiatku vyzeralo, hoci, ako sa neskôr dozvieme, taká desivá zase nebola.

Žena zbadala v okne strašidelnú tvár

Žena si pred spaním zapla televíziu, očividne si chcela pozrieť nejaký film na Amazon Prime a spočiatku ani nezaregistrovala, čo jej vybehlo na obrazovke. Nestihla. Najskôr sa totiž pozrela do okna… odkiaľ na ňu hľadel pár hrozivo vyvalených očí. „Skoro som holá vybehla z domu a nechala tam celú svoju rodinu!“ píše v príspevku na Twitteri.

Niet divu, podobnú reakciu by sme mali asi všetci. Napokon však malo všetko logické vysvetlenie. V okne sa odrážal obraz z telky, na ktorom bol náhľadový obrázok filmu A Nun’s Curse o skupine cestovateľov, ktorí sa ukryjú v opustenej väznici, v ktorej kedysi pôsobila notoricky známa sestra Monday. A nedopadne to práve najlepšie.

Kritici hovoria, že je to horor pre skúseného diváka a slabšie povahy by sa mu mali preventívne vyhýbať – to tejto žene však už dvakrát hovoriť netreba. Fotografiu odrazu, ktorý ju nepríjemne vystrašil, zavesila na Twitter, kde sa z nej stal okamžitý virál. Momentálne má viac ako 600-tisíc lajkov a ako vysvitlo, nebola jediná, komu sa niečo podobné stalo.

Ľudia na internete zdieľali podobné skúsenosti

„Presne toto isté sa stalo aj mne!“

„Toto sa mi stalo, keď som pozerala Jumanji. Počula som na záhrade buchnutie, pozrela sa cez okno a tam bolo toto. Skoro som odpadla!“

Niektorí sa rozhodli poukázať na iný nepríjemný detail

„Z toho, ako blízko je stojan telky ku kraju skrinky, ma až striasa.“

Zdroj: theachanel0 / Twitter


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť