Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej

Žena zdokumentovala nechutný zážitok z lietadla. Niekto si vyložil nohy na jej operadlo

Prečo si dotyčný nenechal aspoň ponožky?


Zákon schválnosti hovorí, že čím dlhší let, tým väčší idiot si sadne rovno za teba. Hodinu a pol z Viedne do Milána? Chalan za tebou si zapne slúchadlá a do piatich sekúnd je tuhý ako štolverka. No potom? S každou ďalšou hodinou sa zvyšujú šance, že to bude urevané decko, niekto, kto v intervale každé dve minúty kýcha alebo niečo takéto.

Všetci neznášame pablbov, čo nevedia, čo s nohami a v jednom kuse ti kopú do sedadla. Keď však najbližšie na jedného narazíš, zhlboka sa nadýchni, spomeň si na toto video a potichu si povedz: Môže byť aj horšie. Lebo naozaj môže. A príbeh tejto mladej ženy z TikToku je toho jasným dôkazom.

Počas letu jej spoločnosť robili cudzie nohy

Savannah, ktorá na TikToku vystupuje ako @veeveela, nedávno na sociálnej sieti zdieľala video zo svojho nešťastného letu. „Môj život už nikdy nebude taký ako predtým,“ píše v ňom a nikto z nás nepochybuje o tom, že život všetkých 1,7 milióna používateľov, ktorí ho doposiaľ videli, tiež nie. Na takýto žalúdočný preplach ťa totiž nepripraví nič.

„Takéto veci človeka prenasledujú v nočných morách,“ hovorí mladá žena vo videu. Zároveň ukazuje operadlo svojho sedadla v lietadle, na ktorom sa mrví pár bosých nôh. A aby sme veci uviedli na pravú mieru, tie nohy nepatrili jej. „Dlho som ani netušila, že tam sú.“

Ľudia v komentároch neverili vlastným očiam a znechutenými komentármi rozhodne nešetrili. „Najprv som si myslel, že sú to psie labky,“ vyjadril sa niekto. „Preboha, keď už máš hentaké nohy, aspoň si na ne natiahni ponožky,“ napísal zase ďalší. „Povinnosť nosiť ponožky by seriózne mala byť zakotvená v prepravnom poriadku,“ povedal ktosi iný. Súhlasíš s ním tiež?

virál, TikTok, nechutné, lietadlo, pasažier v lietadle, nohy, chodidlá
Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť