Žena zistila, že jej je frajer neverný, vďaka smart hodinkám. Ako sa jej to podarilo?

Ženy zistia všetko…

Zdroj: © Profimedia

Dať frajerke pod stromček inteligentné športové hodinky nie je zlý nápad. Keď je športovo orientovaná alebo si dala prostoduché predsavzatie, že sa z vláčnych šunčičiek preorientuje na šport s príchodom nového roka, určite sa poteší. Nemáš tým čo pokaziť.

Ledaže by si bol odporné zahýbajúce hovädo bez chrbtovej kosti a štipky rešpektu voči svojej polovičke… v tom prípade sa na to radšej vykašli. Dôvodom ti môže byť príbeh športovej redaktorky Jane Slater, ktorá sa na Twitteri podelila o bizarnú historku o tom, ako načapala svojho drahého priamo pri čine. Vďaka týmto hodinkám.

„Môj ex mi dal raz na Vianoce inteligentné hodinky,“ píše žena vo svojom príspevku. „Bolo to super. Zosynchronizovali sme si ich, navzájom sme sa motivovali v športových úspechoch… až dokiaľ mi raz uprostred noci nezahlásili, že môj drahý je akurát uprostred nejakej športovej aktivity. Spoiler alert: Nebol vo fitku o štvrtej ráno.“

Na toto feši počas predvianočných nákupov očividne nemyslel, a ani sa nenazdal, galiba bola na svete a jeho vzťah v troskách. Toto faux pas môže zároveň slúžiť ako výstraha pre všetkých, ktorí doposiaľ žili v domnienke, že na efektívnu súlož v cudzej posteli stačí dať dole trenky a obrúčku. Nestačí. Treba myslieť aj na hodinky. Ale aj tak to, prosím, nerobte.

© Profimedia

Jane v ďalšom statuse priznala, že toto nebola jej prvá skúsenosť s neverou v priamom prenose a jej druhá historka v absurdnosti hádam aj predčila tú prvú. „Môj ďalší ex sa ožral ako doga a dovliekol si domov náhodnú známosť. Akosi zabudol, že som uňho ostala spať. Hups,“ hovorí Jane, pri ktorej je záhadou, že po týchto nešťastných pokusoch ešte nezvažuje celibát.

Aké poučenie nám z toho teda plynie? Nepodvádzajte. A nepodceňujte ženy.

Zdroj: SlaterNFL / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
13
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Značky preukázali svoju kreativitu v novej výzve, ktorá ovládla Twitter

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME