Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.6.2023
sk
Xénia
, Oxana
cz
Jarmil

Dať frajerke pod stromček inteligentné športové hodinky nie je zlý nápad. Keď je športovo orientovaná alebo si dala prostoduché predsavzatie, že sa z vláčnych šunčičiek preorientuje na šport s príchodom nového roka, určite sa poteší. Nemáš tým čo pokaziť.

Ledaže by si bol odporné zahýbajúce hovädo bez chrbtovej kosti a štipky rešpektu voči svojej polovičke… v tom prípade sa na to radšej vykašli. Dôvodom ti môže byť príbeh športovej redaktorky Jane Slater, ktorá sa na Twitteri podelila o bizarnú historku o tom, ako načapala svojho drahého priamo pri čine. Vďaka týmto hodinkám.

„Môj ex mi dal raz na Vianoce inteligentné hodinky,“ píše žena vo svojom príspevku. „Bolo to super. Zosynchronizovali sme si ich, navzájom sme sa motivovali v športových úspechoch… až dokiaľ mi raz uprostred noci nezahlásili, že môj drahý je akurát uprostred nejakej športovej aktivity. Spoiler alert: Nebol vo fitku o štvrtej ráno.“

Na toto feši počas predvianočných nákupov očividne nemyslel, a ani sa nenazdal, galiba bola na svete a jeho vzťah v troskách. Toto faux pas môže zároveň slúžiť ako výstraha pre všetkých, ktorí doposiaľ žili v domnienke, že na efektívnu súlož v cudzej posteli stačí dať dole trenky a obrúčku. Nestačí. Treba myslieť aj na hodinky. Ale aj tak to, prosím, nerobte.

© Profimedia

Jane v ďalšom statuse priznala, že toto nebola jej prvá skúsenosť s neverou v priamom prenose a jej druhá historka v absurdnosti hádam aj predčila tú prvú. „Môj ďalší ex sa ožral ako doga a dovliekol si domov náhodnú známosť. Akosi zabudol, že som uňho ostala spať. Hups,“ hovorí Jane, pri ktorej je záhadou, že po týchto nešťastných pokusoch ešte nezvažuje celibát.

Aké poučenie nám z toho teda plynie? Nepodvádzajte. A nepodceňujte ženy.

Zdroj: SlaterNFL / Twitter


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje