Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Asi aj ty si už počul správy o tom, že tvár Ježiša či Panny Márie sa objavila na vskutku podivných miestach. Napríklad na spálenej hrianke, v kvapkách vody, na špinavej stene či na skrini na východnom Slovensku. Teraz sa k tomuto zástupu podivných miest a predmetov pridal sáčok zemiakov.

Práve na jednom zemiaku zbadala 44-ročná Nikki Halkerston zo škótskeho mesta Dundee tvár centrálnej postavy kresťanstva. Ako uvádza aj portál Metro, nákup „svätých“ zemiakov ju pritom stál len 1,15 libry (cca 1,3 eura). Fotografiu dotyčného zemiaka pravdaže okamžite zavesila na internet a dodala, že tvár si všimla okamžite, ako zemiak položila na kuchynskú dosku.

Profimedia (https://www.profimedia.sk/editorial?blob=mag.UUs~sp.Nikki%20Halkerston&mp_sed=553124138&rpp=420)

„Dívala som sa na to a bolo celkom evidentné, že je to Ježišova tvár,“ vyhlásila Nikki neoblomne. „Poznám podobné príbehy ľudí, ktorí našli Ježiša v rôznom jedle, ale ja som nikdy nič také nevidela. Toto však bol bezpochyby on.“ Na záver dodala, že zemiak už zjedla.

Čo je škoda, pretože cirkevné autority by možno daný zemiak vyhlásili za svätú ikonu a stal by sa záujmom mnohých pútnikov. Nikki mala ale evidentne veľký hlad, a ten rozhodol. Ktovie, možno sa jej Ježiš týmto spôsobom snažil niečo dôležité povedať. A namiesto toho skončil v jej žalúdku. Tak snáď sa mu to podarí nabudúce.

Profimedia (https://www.profimedia.sk/editorial?blob=mag.UUs~sp.Nikki%20Halkerston&mp_sed=553124176&rpp=420)

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.