Žena si bez kúska hanby začala holiť nohy v hotelovom bazéne plnom detí. Hostia sa len znechutene prizerali

Niektorí ľudia sú fakt nechutné hovädá

Vonkajšia teplota stúpa, sukne sa krátia, v MHD opäť cítiť pot. Leto a čas dovoleniek sa blíži. Kto by sa netešil na zaslúžené dva týždne oddychu po celoročnej práci. Konečne si prečítaš knihu, ktorú si dostal ešte na Vianoce a doteraz si na ňu nemal čas. Leňošenie na karimatke s kamošmi a pivom v ruke je jedným z najlepších momentov celého roka. A dámy, priznajme si to, nevieme sa dočkať kedy už budeme konečne tak krásne opálené, že nám už nebude treba ani patlať mejkap na tvár. Keď sa už nedostaneme tento rok k moru, tak aspoň k jazeru. A keď už ani nie jazeru, tak aspoň na obecné kúpalisko.

https://media.giphy.com/media/9J3b5XY3t3FiC6a4u8/giphy.gif

Plávaš si v bazéne a vedľa teba list zo stromu. Okej, nič sa nedeje, plávam si ďalej. Potom mŕtva muška. Fuj, ale ideš si svoje. Chlpy z nôh a žiletka? No, tak to už je moc! Asi takto nejak sa museli cítiť návštevníci verejného kúpaliska na Floride. Jedna postaršia dáma pri tele si veselo odstraňovala nadmerné ochlpenie na svojich nohách v chlórovanej vode bazéna. A vôbec jej neprekážalo, že v jej blízkosti sa hrá skupinka malých detí. A už vôbec jej nevadilo, čo si o nej pomyslia ostatní návštevníci kúpaliska.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=fx2CPpnQlB8

Jedna vec je holenie si nôh (a nedajbože aj iných, intímnejších častí tela) na verejných priestranstvách, ale nech si každý robí čo chce, keď sa nehanbí. Druhá vec je ale nedobrovoľné plávanie v bazéne s čerstvo oholenými chlpmi nejakej starej čarodejnice. Všetci dobre vieme, že verejné kúpaliská sú plné nechutností, ktoré tam niektorí ľudia po sebe zanechávajú. No pozerať sa na ženskú čo si pomýlila kúpalisko s kúpeľňou je už úplne iný level nevychovanosti.

Titulná fotka: youtube.com

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
53
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Po Prahe začali jazdiť električky polepené vtipnými výrokmi čiernych pasažierov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME