Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 5.2.2023
sk
Agáta
cz
Dobromila

Polyamorné vzťahy už v dnešnej dobe nie sú také neobvyklé, ako tomu bolo v minulosti. Pokiaľ nevieš, čo to znamená, tak v skratke: ide o praktizovanie viacerých ľúbostných vzťahov so súhlasom všetkých zainteresovaných. Ľudia žijúci polyamorným štýlom života môžu byť manželmi, ale zároveň môžu mať aj iných partnerov.

Ako informuje portál LADbible, podobným prípadom je aj Marco Santos Silva z Nemecka, ktorý je šťastne ženatý s manželkou Danielou. Majú však otvorené manželstvo, takže môžu mať aj ďalšie vzťahy. Marco má okrem manželky ešte dve priateľky, Jessicu a Kamilu.

Spolu vytvorili veľkú rodinu, ktorá podľa ich vlastných slov funguje úplne normálne. Samozrejme, že schytávajú aj veľa hejtu a nadávok, z toho si ale nič nerobia. Marco sa dokonca plánuje s Jessicou a Kamilou oženiť! S tým, že by zároveň ostal ženatý s Danielou.

Profimedia

Harmonický vzťah

Ako ale iste vieš, podobné zväzky nie je možné legálne uskutočniť. Toho si je vedomý aj Marco, takže v jeho prípade by išlo skôr o symbolickú svadbu. „Žijem v otvorenom manželstve s manželkou Danielou už od rok 2012, máme dve dcéry,“ prezradil. „Jessicu a Kamilu som stretol na párty v roku 2013 a krátko nato som ich vzájomne predstavil. Hneď od začiatku sme vedeli, že máme špeciálne spojenie.“

Dodal, že má vzťah s Kamilou aj s Jessicou, ale keďže ženy nie sú lesby, tak ich vzájomný vzťah je čisto kamarátsky. Ako ďalej uviedol, mnoho ľudí takýmto typom vzťahu proste nerozumie a Marca a jeho rodinu urážajú. „Najčastejšia kritika sa týka našich detí – vraj budú kvôli nám v škole šikanované. My ich však vychovávame tak, aby z nich boli sebavedomí a tolerantní ľudia,“ zdôraznil Marco.

Profimedia

Spomenul tiež, že keď si niekde všetci vyrazia na rande, často sa za nimi ľudia s prekvapením otáčajú. „Ženy vyzerajú byť vystrašené a muži závidia,“ zhodnotil to Marco. Podotkol tiež, že v ich vzťahu nie je ani stopa po vzájomnej žiarlivosti a je tak úplne harmonický.

„Naša láska je nepochybne hlbšia a nie je to len nejaké ‚experimentovanie‘. Máme pevné základy, na ktorých je náš vzťah postavený,“ povedal Marco s tým, že sa čoskoro plánujú nasťahovať pod jednu strechu, mať spomínanú symbolickú svadbu a v budúcnosti aj ďalšie deti.

Profimedia

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť