Žene prišla na Tinderi správa od záhadného muža. Žiadal ju o niečo absurdné

Tak toto sa len tak nevidí…

Zdroj: Dimitry Demidko / Unsplash

Zvláštni ľudia sa nájdu všade, no ak existuje miesto, ktoré nimi priam prekvitá, tak je to nepochybne Tinder. Populárna online zoznamka sa stala pôsobiskom všelijakých prapodivných typov, ktoré by človek v reálnom živote teda rozhodne spoznať nechcel.

Podvodníci, prvoplánoví baliči, ktorí veria, že ich obohraná taktika zožne úspech aspoň na internete, keď už nie v reálnom živote, sexuálni devianti s rôznymi úchylkami… no potom je tu ešte jedna, celkom separátna skupina ľudí, ktorá sa tam síce nevyskytuje často, no o to je stretnutie s ňou prekvapivejšie.

Reč je o ľuďoch, ktorí do vôd online zoznamovania zavítali s cieľom nájsť si komplica pre nelegálne aktivity rôzneho charakteru. S jedným z nich mala tú česť aj mladá slečna z Texasu menom Danielle. 19-ročná študentka sa na Tinderi nestihla ešte ani poriadne ohriať, už sa jej temné zákutia tejto platformy ukázali v plnej svojej kráse.

EMEFKA

Deň po tom, čo si Danielle nainštalovala aplikáciu, dostala match od záhadného muža. Ich konverzácia začala vcelku ležérne a nikto by nebol povedal, že sa to skončí práve takto. Netrvalo však dlho a muž odhalil skutočný zámer, prečo dievča skontaktoval. Snažil sa ju totiž nahovoriť, aby mu pomohla vykradnúť banku.

Chlapík jej bez ostychu napísal, že o ňu nemá najmenší záujem. Napísal jej len preto, že je atraktívna a on potrebuje nejaké vzhľadné rozptýlenie, ktoré by na pár chvíľ zabavilo nočného strážnika. Danielle nemohla uveriť vlastným očiam a naozaj nevedela, či ide o vtip alebo to dotyčný myslí vážne. Jedno však vedela určite… o tento zážitok sa treba podeliť so zvyškom sveta.

Dimitry Demidko / Unsplash (https://unsplash.com/photos/eBWzFKahEaU)

Konverzáciu s tajuplným lupičom zavesila na svoj Twitter, kde sa okamžite stal novou virálnou senzáciou. Za krátky čas si vyslúžil viac ako 163-tisíc lajkov a ľudia v komentároch sa naozaj činili. „Zdá sa, že slečna pôjde na rande s obéznym nočným strážnikom, ktorému sa podarilo vymyslieť najprefíkanejšiu baliacu techniku na svete,“ napísal jeden užívateľ.

„Konečne chlap na Tinderi, ktorý na rovinu povie, čo chce,“ napísal zase iný. „Je vtipný, toho si určite nechaj,“ dodal niekto ďalší. Ono je to celé vtipné, ale len do momentu, kým si človek uvedomí, že možno naozaj nešlo o vtip. Možno bol na druhom konci naozaj chlapík, ktorý snová svoj diabolský plán, ako šikovne vykradnúť banku. Pravdu sa však, nanešťastie, už asi nedozvieme.

Zdroj: daniellemj_ / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Rodine sa po príchode do suterénu zjavila pred očami scéna ako z hororového filmu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME